Gordon Ramsay

Gordon James Ramsay

8,7
288 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Gordon Ramsay

Ja też go uwielbiam oglądać. Oto lista.
Zapraszam też do dyskusji o poszczególnych odcinkach lub momentach, które miały miejsce w jego programach.
1. Piekielna kuchnia, super że można oglądać nowe odcinki na TVN Style. Jeżeli te wszystkie zachowania uczestników są naturalne, a nie reżyserowane to masakra.
2. Kuchenne Koszmary (Anglia) też rewelacja, najlepszy odcinek chyba jak pojechał do takiego pubu, ale zrobionego z przepychem restauracji:) I najlepsze jak szukał talerzy, których było mnóstwo poukrywanych w najróżniejszych zakamarkach kuchni. I tekst, który mnie rozłożył:"Gordon znajduje kolejne skarby Brian`a"
3. Kuchenne Koszmary (USA), troszkę gorsze ale nie dlatego że mało się dzieję, ale mnie bardziej pasuje sposób filmowania i ogólny wygląd wersji angielskiej. Jest tam spokojniej nie ma tych wypowiedzi po fakcie i lepiej mi się to ogląda.
4. The F Word (Ku... jak kucharz), tu nie wiem czy z tą literą F chodzi o słowo Food czy może fu*k:). Ciekawy program, dużo bardziej spokojny od np. Hell`s Kitchen. Jest sporo ciekawych reportaży np. Janet Street Porter, a także samego Gordona.
5. Punkt wrzenia. Powiem dla mnie było to zaskoczenie, gdy program się pojawił, nie myślałem, że będąc tak młodym już nagrywał swoje programy.

A tak poza tym to podobają mi się czołówki jego programów, fajna muzyczka leci w tle np. w programie The F Word gdy Gordon pokazuje w swojej kuchni jak przyrządzić danie, które będzi wykonywała drużyna.

pg1983

Najbardziej lubię 'Ku...jak kucharz'. Faktycznie świetnie zrobione są te etapy przygotowywania potraw :) I to świetne 'Done.'
A co do uczestników 'Piekielnej kuchni' to czasem nie chce mi sie wierzyć, że po tylu latach pracy zawodowej (zazwyczaj wielu) potrafią zrobić coś tak niedorzecznego.
;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones