Gordon Ramsay

Gordon James Ramsay

8,7
288 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Gordon Ramsay

bycie gnojem powoduje że stał się sławny, "nasza" Gessler też się stara jak może by być totalną kretynką i chamką...to się sprzedaje, to jest cool i takie nowoczesne - opieprzać ludzi w telewizji i rzucać (dosłownie) mięsem gdy tyle ludzi wokoło nie ma co do garnka włożyć...chamskie czasy-chamscy bohaterowie dla tłuszczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

to było w stosunku do mojej osoby?

slavo2

Zgadza się.

tomucho77

bardzo kreatywna wypowiedź widzę że uczysz się od swojego mistrza i jemu podobnych debili z telewizji...lubisz obrażać ludzi nawet ich nie znając i czując swoją wyższość internetowego hejtera plującego na innych bez konstruktywnej krytyki opozycyjnej w stosunku do twoich przekonań teorii...a co do twojej opinii o mojej preferencji seksualnej to po pierwsze w którym momencie mojej wypowiedzi twój prosty anormalny pseudoumysł podsunął ci pomysł że jestem gejem? no i po drugie cudaczne stworzenie cybernetycznej hejterowskiej kloaki w psychologii twoje stwierdzenie nazywa się przeniesieniem...z pozdrowieniami nie zasłużonymi ale nie mam do ciebie pretensji gdyż jesteś dzieckiem czasów propagandy chamstwa i prostactwa...miłego plucia na ekran i tonięcia w kloace własnej żółci która ciebie zalewa...nie będę z tobą więcej korespondował DZIECKO

slavo2

O jaki hipokryta aniołek się znalazł ! jesteś żałosny człowieczku ! Wypominasz mi chamstwo i prostactwo ! wyzywasz genialnych ludzi od chamów i debili ! kto ci dał do tego prawo ?

Ile programów z tymi chamami obejrzałeś ? czy pomogłeś choć jednej osobie tak jak to zrobił to Gordon ? Marny człowieczku nie zasługujesz na to żeby na niego patrzeć a co mówić dopiero o wypowiadaniu się o nim !

Człowieczku weź dokształć i dopiero wtedy wypowiadaj się na forach ! wypominasz mi że moja wypowiedź jest "bardzo kreatywna" ! spójrz na swoje marne wypociny w których nic nie poruszasz no oczywiście poza wyzwiskami !

"miłego plucia na ekran i tonięcia w kloace własnej żółci która ciebie zalewa" ale żałosny tekst i kto pierwszy zaczął pluć żółcią ! ...
"bycie gnojem powoduje że stał się sławny, "nasza" Gessler też się stara jak może by być totalną kretynką i chamką...to się sprzedaje, to jest cool i takie nowoczesne - opieprzać ludzi w telewizji i rzucać (dosłownie) mięsem gdy tyle ludzi wokoło nie ma co do garnka włożyć...chamskie czasy-chamscy bohaterowie dla tłuszczy"
... to jest dopiero plucie jadem !!!

Dobra kończę szkoda czasu i klawiatury na takiego marnego człowieczka jak ty ! i na przyszłość dobrze ci radzę najpierw poznaj osobę którą oceniasz, a jak się nie da to obejrzyj jak najwięcej programów z nią i dopiero wtedy konstruktywnie bez wyzwisk wypowiadaj się !

ps.
Polecam program Piekielny Hotel Gordona Ramseya obejrzyj i w ramach zadośćuczynienia pierd...ij swoją pustą głową w ścianę może dojdzie ci do łba fakt że obrażasz wspaniałego człowieka !

tomucho77

zatem trafiłem....typowe zjawisko przeniesienia...i kto jest ciotą?

tomucho77

Obrażanie innych użytkowników wykracza poza regulamin tego portalu.

LukeInside

Obrażanie osób znajdujących się w bazie danych FW wykracza poza regulamin tego portalu.

tomucho77

Gordon Ramsay tego z pewnością nie przeczyta. Określenie, którego użyłeś jest jednak dużo bardziej wulgarne, niż słowa "kretynka", czy "gnój" i zostało skierowane wprost do konkretnego użytkownika.

LukeInside

Bardzo proszę zapoznaj się ze znaczeniem słów: gnój, kretyn, cham oraz debil i dopiero wypowiadaj się na tym forum.

tomucho77

Twoje określenia i zachowanie bardziej podlegają pod regulamin. Na przyszłość polecam się dostosować, bo to nie pierwszy raz gdy taka sytuacja ma miejsce. Niepotrzebne emocje.

LukeInside

Chłopcze nie strasz mnie ! myślisz że nie znam regulaminu ? ależ znam go doskonale i takich pacanów co wyzywają fantastycznych ludzi od debili i kretynów zawsze będę napiętnował ! nie ważne w jaki sposób ale będę to robił.

Jak chcesz się dowartościować to możesz pozgłaszać moje posty :) a jak chcesz to nawet mogę ci dać namiary na werów którzy się tym zajmują.

tomucho77

Nie straszę, ale upominam.

"nie ważne w jaki sposób ale będę to robił" - łamiąc również regulamin? Dobry kontakt z werami to nic szczególnego. Twoja ilość pkt. nie daje tobie żadnej przewagi nad resztą użytkowników. Prędzej obliguje to do kulturalnego zachowania.

LukeInside

Nie rozumiem twojego podejścia dlaczego bronisz chamstwo ? dlaczego nie wygarniesz kulturalnie założycielowi tematu ? nie rusza ciebie trolling na fw ?

Jeszcze raz powtarzam nie wywyższam się tylko napiętnuję trolling, chamstwo i wyzywanie osób trzecich przez takich człowieczków jak ten cały slavo2 ! To że Gordon nie przeczyta tych wyzwisk nie oznacza że można go wyzywać od gnojów, kretynów, chamów oraz debili !!!

ps.
Coś mi się wydaje ze masz podobne zdanie na temat Ramsaya i dlatego tak bronisz założyciela tematu !

tomucho77

Gdybym bronił chamstwa to bym nic nie napisał w temacie.

Co do Ramsaya - ogromnie go cenię za szczerość i bycie osobą wierzącą. Nie doszukiwałbym się tutaj jakiejś analogii. Po prostu znam Ciebie z tego typu docinek i dlatego napisałem Tobie.

LukeInside

Dobra masz rację :) z lekka przegiąłem wiedz że od dawna nie reagowałem na podobne temu tematy ale Gordona bardzo cenię i mi się po prostu zagotowało !

Skoro również go cenisz to nie ma co drążyć dalej tego tematu. Pozdrawiam :)

ps.
Tak z ciekawości Ci powiem to również bardzo cenię Joe Bastianicha i trzech wspaniałych jurorów z MasterChefa Australia - WSPANIALI LUDZIE !!! a i nasz Michel Moran też jest niesamowitym człowiekiem :)

tomucho77

Dziękuję za zrozumienie. Oglądam ostatnio po raz kolejny oryginalny program "Ramsay's Kitchen Nightmares", którego na filmwebie niestety nie ma (reality-show) i dlatego tutaj trafiłem. Z osób związanych z kuchnią cenię również Nigela Slatera, Luke'a Nguyena, Ricka Steina, Hairy Bikersów i oczywiście Anthony'ego Bourdaina. Pozdrawiam.

p.s. I nie myśl tyle o tych kobietach ;)

tomucho77

Nie znasz mnie więc mnie nie obrażaj od pacanów. Jeśli nie podoba ci się moja opinia to wyrażaj się w sposób bardziej kulturalny i nie ad persona. Z tego co widzę masz człowieku tendencje do obrażania ludzi zastanów się nad sobą idź do specjalisty albo ziółka sobie zaparz ale nie obrażaj pompując swoją odwagę faktem że jesteś ukryty za monitorem. Pamiętaj że i tak nie jesteś anonimowy

tomucho77

Gordon też obraża i wyzywa ludzi , jakoś ci to człowieczku nie przeszkadza.

kisha31

Nie nie przeszkadza.

slavo2

Gdyby mnie wyzwał chociaż raz dostał by w twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones