Gordon Ramsay

Gordon James Ramsay

8,7
288 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Gordon Ramsay

pewna konsumentka zwrocila talerz z jedzeniem i mowi ze cos tam nie pasuje, Gordon mowi Ok i odchodzi, konsumentka znowu cos chce i wola Gordona i gwizdze zeby przyszedl, Gordon podchodzi do niej i rzuca taki tekst(sorry za bledy): "Dont whistle madam, Im not your fuckin' dog, matter of fact you look more like dog then I do, now fuck off will you?"
klientka siada z kwasna mina i mowi do wspolbiesiadnikow w szoku :"he..
told me fuck off" hahahahahahahahaha zabilo mnie to :D:D

użytkownik usunięty

o tak! to było świetne. na twarzy tej kobiety było widać szok i sama nie wiem co jeszcze.
ja to osobiście podziwiam tych uczestników Piekielnej Kuchni, że oni jakoś wytrzymują z Gordonem.
pozdrawiam oglądających Piekielną Kuchnię i życzę wesołych świąt! ;)

Jedno było jeszcze lepsze, przyszła babka do niego pod kuchnie i powiedziała:
K: Jak długo mam jeszcze czekac ?
Gordon: Niech pani poczeka, pracuję.
K: Ileż można czekac !!?
Gordon: Zabieraj pani swoje cycki stąd, pracuję. (coś w tym stylu)
Babka się wkurzyła i rzuciła mu talerzem a on wezwał ochronę i ją wyrzucili xD

http://www.youtube.com/watch?v=0tFWsOnqIsM

Tadam!! Super akcja!!

lauriss

Eee, ale chyba zdajecie sobie sprawę z tego, że te wszystkie programy to ustawki? xD

Surine

Oh reeeeeaaaalllllllyyyy?? SHOCK!

lauriss

Zbędny sarkazm. Po prostu taka podnieta ustawką sugeruje, że nie wiesz, iż to ustawka (cóż, wielu ludzi nie wie, szczególnie chamerykanów). Podniecanie się ustawą to debilizm. :3

Surine

Słoneczko, nie zawsze trzeba słuchać Czajkowskiego i oglądać filmy Almdovara żeby czuć się kimś na poziomie. Tego typu programy rozrywkowe (jak sama nazwa wskazuje) są po to by się rozerwać. A sytuacje, jakby nie patrzeć są zabawne - cóż dla ludzi z poczuciem humoru. Nikt nie twierdzi, że Transformers to real life a mimo wszysto można się podczas oglądania świetnie bawić. Troszkę dystansu Surine, przyda Ci się w życiu ;) bo jakby nie patrzeć stres to cichy zabójca. Pozdrawiam!

lauriss

A czy ja się snobię? Kompletnie missnęłaś pointa. Nie chodzi mi o sam fakt, że ktoś lubi oglądać ustawki. Nawiązywałem jedynie do ludzi, którzy nie są świadomi tego show i biorą przedstawione sytuacje na serio (piszą podnieceni, jakie to szokujące i zabawne akcje). Dla mnie ustawki nie są tak zabawne, jak realne sytuacje, ale absolutnie nie mam nic do ludzi, którzy są świadomi ustawek i oglądają je dla zabawy. Nie o nich mi chodziło.

Surine

Oki niech będzie, że "missnęłam pointa" ;) Jednak w Twoim komentarzu nawiązałeś do mnie bezpośrednio, nie tylko do ludzi. Dlatego pozwoliłam sobie wysnuć wniosek w stosunku do Twojej osoby. Zdanie "podniecanie się ustawą to debilizm" jest raczej traktowaniem ludzi w protekcjonalny sposób niż wyrażaniem swojej skromnej opini ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones