Gosia Dobrowolska

Małgorzata Dobrowolska

8,0
664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gosia Dobrowolska
pwpoczta

No właśnie, też mnie to dziwi i - przyznam - nieco irytuje. Gdyby Pani Małgorzata była 5 letnią dziewczynką to Gosia byłaby jeszcze na miejscu, ale nie w stosunku do dojrzałej kobiety. Nie wiem, skąd ten pomysł, ale jakoś dziwnie kojarzy mi się z amerykańską modą.

cOOba

W napisach końcowych w serialu "Tropem zbrodni" także było Gosia Dobrowolska. :)

pwpoczta

Ona grywa nie tylko w polskich filmach i posługuje się nazwiskiem Gosia Bobrow, dla obcokrajowców wymowa imienia Małgorzata może stanowić problem

DaNx

Jak tak dłużej się zastanowić to podana przez Ciebie argumentacja może wydać się słuszna (z tą trudnością w wymowie), choć - nie chcę się czepiać, ale Gosia też łatwą w wymowie nie jest, ale może łatwiejszą, aniżeli Małgorzata. Co tego, że grywa nie tylko w polskich filmach (a może nawet przede wszystkim w tych zagranicznych) to oczywiście wiem :-).

pwpoczta

Ostatnio w radiu mówiła, że jest, ze względu na zawód, Gosia, a nie Małgorzata, zwłaszcza, że mieszka w Australii.

pwpoczta

Podobnie jak Basia Trzetrzelewska... - jest i Gosia Dobrowolska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones