Grażyna Szapołowska

7,2
13 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Szapołowska

Według mnie beznadziejnie zagrała...Nie umiałam wprost na nią patrzeć, kwestie mówiła tak, że od razu odechciewało mi się oglądać film. tragedia.

agnwozniak

wg mnie była najlepsza!!!Nie mogłam i nie mogę za każdym razem,kiedy oglądam ten film,przestać na nią patrzeć!!!Boska i ociekająca zmysłowością!Utalentowana i piękna!Alleluja!

agnwozniak

Mistrzowsko odegrała rolę Telimeny , prawdziwa klasa .

agnwozniak

Dla mnie też była irytująca. Ogólnie uważam, że jest talent jest dość przereklamowany i wątpliwy.

agnwozniak

A mi się bardzo podobało jak zagrała,żadna inna aktorka nie potrafiłaby zagrać tej roli tak jak właśnie p. Grażyna.
A poza tym to ''Pan Tadeusz'' to film Andrzeja Wajdy a u Niego grają tylko dobrze grający aktorzy.

użytkownik usunięty
agnwozniak

Moim zdaniem genialnie zagrała w tym filmie. BARDZO mi się podobała, tam szczególnie. Chyba do nikogo innego tak ta rola nie pasowała. To byłby kardynalny błąd obsadzić kogoś innego w tej roli. Mimo, że nie podziwiam tej pani jakoś szczególnie to w "Panu Tadeuszu" wprost mnie zachwyca, szczególnie w scenie z Tadeuszem z kwestią "...że to żart tylko..." kiedy on chce on niej odejść.
Ogólnie oceniam ją bardziej na plus niż na minus, mimo, że głowę nosi bardzo wysoko, jednak ma to swoje podłoża i nie bierze się z powietrza. Nie chcę też być złośliwa, ale na całkowitej swobodzie stwierdzam, że ma w sobie coś z prostactwa. Jednocześnie podziwiam za wiele ról.

użytkownik usunięty
agnwozniak

Ale bzdury piszesz...

agnwozniak

Fakt faktem fajnie zagrała, ale wg. mnie była troszkę irytująca. Mimo to uważam że to bardzo dobra aktorka - 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones