Grażyna Szapołowska

7,2
13 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Szapołowska

Jest taka zadufana w sobie, niby "wielka gwiazda", a ja nie znam żadnego dobrego filmu z jej udziałem!!!

christover

Nie chcę jej bronić gdyż nie podoba mi się jej zachowanie i wizerunek ostatnimi czasy, ale jeśli nie znasz takich filmów jak "Wielki Szu", "Dekalog VI", "Pan Tadeusz" czy "Karol - człowiek, który został papieżem" to nie mam pytań.

Faraon_5

Znam te filmy, ale nie oceniam ich jako dobre. Oczywiście oprócz filmu o Janie Pawle II, który nie podlega żadnej ocenie. W tym filmie liczy się tylko jedna osoba.

christover

No cóż, kwestia gustu-ja uważam te filmy nawet za więcej niż dobre. Ale zgadzam się co do gwiazdorskiego zachowania Szapołowskiej, które ujawnia od jakiegoś czasu ;/ jak widać, sodówka uderza do głowy nie tylko młodym, świeżo wykreowanym gwiazdkom...

christover

"Oczywiście oprócz filmu o Janie Pawle II, który nie podlega żadnej ocenie"
:DDD Czyż to nie urocze?

christover

Dlaczego "film o JPII nie podlega żadnej ocenie"?

christover

Faktycznie, ona zachowuje sie strasznie - traktuje ludzi z góry, ma takie perfidne spojrzenie...
i do tego noszenie futra - jestem stanowczo przeciw
ale niektóre filmy, w których grała były naprawdę dobre.

Magdinka

To traktowanie z góry, hm...to także kwestia samopoczucia tej osoby, która sądzi, że jest tak traktowana. Nie jestem pewna, czy przy niej czułabym się jak szara myszka, bo nie mam tendencji chrześcijańsko-masochistycznych. No ale każdy jest inny :)

christover

Słuchaj Christover, jeśli nie widziałeś "Bez Końca" oraz "Dekalogu" to naprawdę nie wypowiadaj sie na temat Pani Grażyny. Nie ważne jaka jest prywatnie, mam to w nosie, dla mnie ważne jak gra, a wciąż robi to doskonale. Poza tym to jedna z tych aktorek, która przepełniona jest ogromnym sexapilem!

Pozdrawiam !

igor_9

Takich filmów jak "Bez Końca" czy "Dekalog" rzeczywiście nie oglądałem i nie będę oglądał, bo nienawidzę tego gatunku filmów. Dla mnie wszystkie filmy z tej tematyki są do dupy.

christover

Dekalog do dupy?
to ja nie mam już żadnych pytań....

christover

kolejne dziecko Neo się odezwało!!!Ale coż jeden lubi Piratów z Karaibów drugi Dekalog!!Zmiataj oglądać American Pie , bo pewnie tylko takie filmy twoja mózgownica jest w stanie przyswoić

Juno

Oj Kamikat żal mi Ciebie. Do twojej mózgownicy wysyłam wiadomości: nie korzystam z neostrady, mam 26 lat więc dzieckiem nie jestem, a filmu American Pie nie oglądałem i nie mam najmniejszego zamiaru oglądać. Pozdrawiam!!!

christover

Szacunek proszę za "Krótki film o miłości".

christover

ja panią Grażynę bardzo szanuje. Jedna z niewielu aktorek, która nie dość, ze świetnie gra, to jeszcze świetnie wygląda. I co najwazniejsze nie jest jednosezonową gwiazdeczką. O jej charakterze nie będe sie wypowiadac. Trzeba by było ją poznać, zeby powiedziec jaka naprawde jest.

christover

zgadzam się co do jej zachowania - ale to nie zmienia mojego zdania o tym że jest jedną z najlepszych polskich aktorek - Wielki Szu czy Pan Tadeusz - mistrzowsko tam zagrała ;)

michlo

"Do twojej mózgownicy wysyłam wiadomości: nie korzystam z neostrady" - myślę iż kolega Juno mówiąć "dziecko Neo" miał na myśli film Matrix a nie neostradę;]

Tourqshe

Przepraszam - koleżanka Juno:D:D:D

..................... (kropki pełnią funckję zapychacza jako że post był za krótki)

christover

No i tu się nie zgodze autorze tematu. bo Pani Grażayna jest świetną aktorką i widocznie nie umiesz doceniać dobrych filmów albo po prostu nie gustujesz w polskim kinie, w którym dużo namieszała i nie bez powodu nazywa się ją Damą. Jedyne co psuje mi jej wizerunek to udział w Jak Oni śpiewają, bo zazwyczaj unikała tego typu show a jednak coś ją podkusiło...a szkoda.
pzdr ;)

christover

Hehehe, ludzie "Bez Konca" to rok 1984... a mamy dzis 2009. Grazynka wozi sie na grubo od kilku lat, a obecnie gra w arycdzielach typu "Nie klam kochanie" i "Tylko mnie kochaj"
Moge sie pochwalic, ze raz nawet sprobowala mnie osobiscie zjebac... no ale jakos mi oblecialo.
Zla aktorka nie jest, ale takie fochy, to nie w tym kraju...

_ZeT_

Nienawidzę tej baby 1 daję bo dla mnie również jest próżną, słabą aktorzyną.

christover

Nienawidzisz Szapolowwskiej ale i nie znasz zadnego filmu z jej udzialem. Doprawdy urocze ...;P
Pani Grazyna wywoluje skrajne emocje. Nie jest, w przewciwienstwie do wielu aktorek mlodego pokolenia, bezbarwna ale jest "jakas". I o to chodzi.
A poza tym mam dla Pani Grazyny slabosc bo mamy urodziny tego samego dnia...I jeszcze Jeremy Irons :)

christover

Oj, oj. Jak dla mnie ona nie jest NAJlepszą polską aktorką, ale na pewno bardzo dobrą. Dekalog, Bez końca czy Inne spojrzenie - świetne role. Albo teatralne, choćby ostatnia w Iwanowie. A co do fochów i manieryzmu, to taka opinia jest mocno podbita przez media.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones