Gus Birney

Augusta Birney

5,2
437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gus Birney

Nieraz mówi się, że ktoś robi coś do czego się nie nadaje. Ja np pisze recenzje filmów a Gus Birney gra przed kamerą. Nie wiem co jest gorsze, to już musicie ocenić sami. Wracając do tematu, jej rola w serialu Mgła (2017) była dużym błędem. Za każdym razem gdy tylko pojawiała się na ekranie, miałem ochotę wyrzucić laptopa przez okno. Dlaczego więc nie przestałeś od tak po protu oglądać? A dlatego, że jestem fanem tego universum. Powieść oraz film pełnometrażowy były czymś wyjątkowym. Widząc serial człowiek był podekscytowany niczym dziecko przez gwiazdką. Z niecierpliwością czekałem, czekałem aż dostałem tego małego potworka. Wszystko by dało się znieść gdyby tylko zmieniono lub po prostu wycięto tą aktorkę z serialu. Tak się kończy gdy wybiera się wszystkich aktorów na jedno kopyto. O dziwo już Skylar z Braking Bad potrafiła być mniej irytującą postacią. Jeśli tak mają wyglądać i grać aktorki młodego pokolenia, to wolę aby po prostu nie kręcono tych produkcji.

Dark Plage

Właśnie oglądam ,,The Mist" i tak mnie zastanawia czy Ona czasem nie myli emocji. W scenie w której pierwszy raz mówi o tym że została zgwałcona to niby są te sztuczne łzy ale aktorka zamiast odgrywać przerażoną czy jakieś inne negatywne emocję, wygląda jakby miała się za chwilę roześmiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones