Gustaw Holoubek

Gustaw Teofil Holoubek

8,5
20 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gustaw Holoubek

Holoubek grał w nim kaznodzieję, który przyjeżdża do jakiegoś miasteczka i swoim
zachowaniem demoralizuje mieszkańców. Zakończony jest jego przemówieniem, w którym
potępiając zło przyciąga do niego. Wiem, że informacje bardzo niepełne, ale słyszałem o
czymś takim i mnie zaciekawiło. Bardzo proszę o podanie tytułu, ja googluję różne warianty
od paru godzin i mam dość :(

ponder

Myślę, że może to być spektakl telewizyjny Przybysz z Narbony Autorstwa Jerzego Stryjkowskiego w reżyserii Laco Adamika, ale pewności nie mam.

armida70

Nie jestem przekonany, czy to to, ale tak czy siak dzięki za chęci :)

ponder

Wątpię, że Ci chodzić o ten spektakl, ale może szukasz "Mistrza i Małgorzaty"?

andzia0005

Definitywnie nie, zresztą to nie był teatr telewizji tylko serial, który swoją drogą oglądałem już tyle razy, że praktycznie znam go na pamięć. I wszystko wskazuje na to, że to także nie "Przybysz z Nabrony" (nie zdołałem go pobrać/obejrzeć, ale risercz nie jest optymistyczny). Dzięki za chęci także, enyłej, choć już tracę nadzieję, że znajdę ten spektakl ;)

ponder

Hej na portalu e-teatr możesz znaleźć spektakl, który cię interesuje. Tam jest bogaty zbiór twórczości aktorów, może któryś z tych spektakli w karierze p. Gustawa będzie
tym, życzę powodzona. :)

ponder

http://filmpolski.pl/fp/index.php/512550
tu są wszystkie jego spektakle z opisami :D

pixi222

Dzięki ci wielkie, dobry człowieku, bo to mi wygląda na miejsce, gdzie mogę to cholerstwo wreszcie dorwać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones