Guy WilliamsI

Armand Joseph Catalano

8,6
435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guy Williams

jeśli chodzi o rolę Zorra. Mogę wyrażać się o Nim w samych superlatywach. Szkoda tylko, że zmarł zapomniany

jas_jola

zgadzam sie w roli ZORRO byl znakomity
zawsze go kojarze z ZORRem

jas_jola

On Był Najlebszym ZORRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alma_2

Guy Williams jest bez wątpienia najlepszym Zorro, czarujący, przystojny i do tego dżentelmen. I to nie tylko w tej roli - on jako człowiek był właśnie taki. W tym filmie po prostu zagrał siebie...! Zresztą poczytajcie sobie książkę " The man behind the mask" A.G.Lane - sami się przekonacie: ten człowiek był po prostu niesamowity...
------------------------
Madlena
www.zorro-madlena.blog.onet.pl

madlena5

...Aczkolwiek nie zgadzam się ze wszystkimi jego przekonaniami...

Alma_2

Tak jest!!!!!!!!!

Alma_2

Jakim? :D

jas_jola

Zgadzam się!!! On świetnie pasował do tej roli i poprostu nikt nigdy go nie przebije :)

Mademoiselle

Prawda!

jas_jola

I ja też się zgadzam - świetny z niego Zorro. I do tego miał fantastyczną urodę. Chciałbym być nawet w połowie taki przystojny jak on w serialu "Zorro". :(

jas_jola

Jako Zorro byl wspaniały, po prostu idealny i zadne tam Banderasy mu nie dorównają. Banderas w tym filmie mógłby grać co najwyżej człowieka przechodzącego ulicą.

alien_2

Żeczywiście, nie znam nikogo kto bardziej nadawałby się do tej roli

_Donnie_

Ja również!

jas_jola

Nic dodać nic ująć. I nawet naprawdę był mistrzem szpady, on po prostu BYŁ Zorrem :)

Phea

Tak jest!

jas_jola

Mój ulubiony Zorro - najlepszy, zarówno w wydaniu czarno - białym jak i w kolorze.

jas_jola

Mimo, że nie żyje ja go kocham. Strasznie... Postanowiłam więc zrobić charakterystykę porównawczą. Jego i banderasa.

wzrost| twarz | zabawny | postawa | szarmancki|

Williams; 195cm | śliczna |tak bardzo|karierę zaczynał |oczywiście |
jako model
Banderas; 175cm |kwadratowa| wogóle |trochę przy kości| ? |

Jako dziecko uwielbiałam oglądać ZORRO.Teraz też...

Anna_Maria_Antonina

zgodze sie z tobą ale guy williams był tez fajny w roli zorro pamiętam jak byłem mały na tvp1 leciał ten serial zorro

użytkownik usunięty
jas_jola

Zgadzam się z przedmówcami. Guy Williams był najlepszy. Nikt go nie przebił i nikt go nigdy nie przebije.

jas_jola

JAK BYŁEM MAŁY TEZ OGLADALEM ZOORA CHYBA JESZCZE WERSJE CZARNO - BIALA I ZADEN AKTOR NIE MUGL BY SIE Z NIM ROWNAC W ROLI ZORRA xD

użytkownik usunięty
jesionek1987

W latach kiedy Williams żył, to on był nie do pokonania jako Zorro, zgodzę się z tym, ale nie skreślajmy od razu innnych ludzi grających tę postać! Myślę, że teraz wspaniałym Zorro jest właśnie Banderas i nie wiem dlaczego ktoś się go czepia. Przecież świetnie zagrał w Masce i Legendzie... Pokazał Zorro jako normalnego człowieka, który też popełnia błędy i ma swoje problemy, a nie jako superbohatera, którego nikt nigdy nie pokona. Powiem szczerze, że wersja z Banderasem bardziej mi się podobała, bohater był bardziej prawdziwy. Williamsa też lubie, film z nim w roli głównej miał swój niepowtarzalny klimacik, ale Banderasa lubie bardziej. Każdy ma prawo do własnego zdania:-) pozdrawiam...:-)

Wersja z Banderasem ujdzie. Jednak jego Zorro jest taki trochę prostacki. Bardzo lubię Duncana Regehra. Wiadomo,że Williams to legenda, ale Regehr świetnie wypadł. Dobra charakteryzacja i charyzma zrobiły swoje. W dodatku pokazuje więcej uczuć i problemów osobistych. I ma więcej problemów niż Zorro z Disneya.

ignis_2

Szkoda, że Williams nie urodził się wcześniej, natomiast uważam, można go nazwać następcą takich gwiazd kina jak Douglas Fairbanks i Errol Flynn. Niestety już lata 50-te to ostatnie lata świetności kina przygodowego.

jas_jola

jedyny Zorro i nikt inny :)
jedyny, jedyny

mona_4

zgadzam się w 100 %! nikt go nie przebbił i zapewne nie przebije. szkoda, że nie żyje. szkoda też, że nigdzie nie moę znaleźć tego serialu. no ale cóż! szukajcie a znajdziecie!

milady_m

Na CDA można obejrzeć

jas_jola

Wyjątkowy i niepowtarzalny:) Jedyny Zorro i mój ulubiony aktor:)

jas_jola

Duncan Regehr dał rade :)

użytkownik usunięty
Szajba

Ja też go lubię jako Zorro, był bardzo przystojny, gdy go grał

Nie ma lepszego Zorra niż Guy Williams chodź nie żyje gdy oglądamy go wierzymy, że jest prawdziwą legendą.

DJMARIANDJ

Nie będę oryginalna - podzielam wsze zdanie<3
Jeśli o mnie chodzi, to nikt nie był 'prawdziwym' Zorrem, tylko on:D

Szajba

O tak byl świetny. Inny niż Williams, a jednak dobrze wpasował się w rolę. W dodatku jest bardziej ludzki.

jas_jola

Banderas z nim to nędzny aktor:)

jas_jola

Prawdziwy Zorro, nie tam jakaś marna podróba.

jas_jola

Out of the night when the full moon is bright comes the horseman known as ZORRO... Kocham go w tej roli :D

jas_jola

jako Zorro jest genialny, uwielbiałam go oglądać jak byłam mała, nigdy nie będzie lepszego Zorra niż on, chociaż Banderas też jest na prawdę dobry :)

jas_jola

Dokładnie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones