Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Lubię ją za jej nietuzinkowość i oryginalność, nie wygląda jak większość aktorek z taśmy produkcyjnej po operacjach plastycznych. Jest naturalna i wygląda ładnie nawet bez makijażu.

azorcia27

Jest w tym trochę prawdy.
Ja nigdy nie mogłam przekonać się do jej urody, nie rozumiałam czemu czasami jest obsadzana w roli piękności.
Ale momentami jest zachwycająca właśnie swoją delikatnością.
Nigdy nie podobały mi się bardzo szczupłe (chude) aktorki, ale jej to pasuje, jest taka smukła, "modelkowata" i ma piękną szyję.

Sighma

Ja też się do niej nie przekonam. Ani do jej wyglądu, ani do jej gry. Jedynie w "Utalentowanym Panu Ripleyu" trzymała jako tako poziom.

Morska_Bryza

Hurvey Weinstein też potwierdza tą bryzę.

ChubakaCieLubi

Że co, przepraszam?

Morska_Bryza

Afera podobna padła ofiarą molestowania przez Hurveya Weinsteina. Dlatego grała w jego filmach.

ChubakaCieLubi

Trzeba by było pod łóżkiem się położyć, ale nie zdziwiłbym się, gdyby ten knur próbował

azorcia27

Popieram

azorcia27

HAWKER "SEA HAWK"

- pierwszy angielski odrzutowy myśliwiec morski. Bohater Wojny Sueskiej (1956). Tak na nowo porównałbym "Panią Delikatną"
Niżej wiersz mojego pomysłu


1) MEWA / - krajowiec wydm, / morza. / Pospolita, niezauważalna.


2) Cicha, / lekka w locie. / "Ag, ag, ag !!!" / - od czasu do czasu.


3) Kuzynka: / z twarzy, profilu, / w obrysie... // Ale, nie z piór !


4) Egipt: / piach, muł, Słońce... / Świst, szum, grzmot, / ogień... / Zniszczenie ! // "Kju, kju, kju !!!" // Rzeka Życia, / jedyna... zawrócona ! / .......................


5) Dziesiąta Plaga. / "Straszna ! / Omal straciłem koronę.." // (Horus, król-Sokół)


6) Miał być Wojownik, / Nieba. / Wyszedł... Rybołów / Błękitno-szponiasty // Widać, nie gorszy. / Ani, nie mniej, / okazały.


Wszystkiego najlepszego Gwyneth !!

Pozdrowiania od Pamiętnikarza-Poety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones