Haley BennettI

Haley Loraine Keeling

7,4
10 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Bennett

jak dla mnie byla strasznie sztywna. po prostu nie podobala mi sie. rozmawialam o tym z osoba z ktora ogladalam ten film i ona powiedziala mi ze taka wlasnie miala byc. jak dla mnie az za bardzo... widzieliscie kiedys tak kaprysna gwiazdke?

natalia_alia

oczywiście, że tak miało być!
"widzieliście kiedyś tak kapryśną gwiazdę" >>> LOL..to przecież jest karykatura wszystkich tych 'gwiazd'.. a karykatura ma to do siebie, że wyolbrzymia wady..

natalia_alia

A według mnie dobrze zagrała, a wiecie, ze to ona wykonuje ta piosenke co spiewala podczas krecenia teledysku? ;)

użytkownik usunięty
Seba_3

taka wlaśnie miała być: sztywna, kapryśna, "nawiedzona"..;-)
Mnie się podobała

Seba_3

no chyba każdy to wie... i nie tylko tę jedną piosenkę. btw. wszyscy aktorzy śpiewali...

wg mnie zagrała Corę świetnie! najlepiej to jej te tańce i ukłony wychodziły, hehe.

natalia_alia

Dla mnie tez bardzo fajnie zagrała Corę.. pustą, plastikową gwiazdkę, ujmując w ten sposób wszystkie takie w realu ukazując ich wady.. ;) "+" ode mnie ;)

natalia_alia

Tak jak inni też uważam, że poradziła sobie z rolą Cory świetnie. Jak każda nastoletnia gwiazdka była głupia i nierozumna. Taka miała być i9 taka była. W 'Marley i ja' nie było jej dużo, ale jak na te kilka minut, w których się pokazała to też wypadła nieźle, więc kto wie.. Może kiedyś nawet coś z niej wyjdzie. ;)

Kedda

świetnie gra a piosenki ma super

Kedda

Własnie obejrzałam film i pierwsza mysl że to Jennifer Lawrence :) mega podobna :) przyjemny finał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones