Hannah NewII

6,9
1 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah New

Ale chyba mniej utalentowana. W Black Sails próbuje grać twardzielkę, ale nie bardzo jej to wychodzi.

Herma35

No co Ty, rewelacyjna kreacja, i to 'nie wychodzi' buduje postać. Cała jej moc to ojciec za plecami, więc to co widzimy super pasuje :)

DawidSzatkowski

Nie za bardzo podoba mi się mimika tej postaci. Gra tej aktorki nie do końca mnie przekonuje Być może jest to zamierzone, ale niejednokrotnie wydawało mi się przejaskrawione a przez to po prostu sztuczne. Choć sama postać wzbudza we mnie podziw. Młoda dziewczyna sama przeciwko najsłynniejszym piratom Karaibów. Trzeci sezon zaczął się bardzo obiecująco chociażby dlatego, że pojawił się sam Czarnobrody. Zobaczymy czy panna Guthrie odnajdzie się w nowej sytuacji. Choć mnie najbardziej interesuje jaką zemstę obmyśli dla niej Charles Vane. Zasłużyła sobie.

Herma35

I tutaj dochodzimy do porozumienia. Co do kwestii czy jest mniej utalentowana od Knightly > pełna zgoda. Ale czy jako postać pasuje do serialu > tak jak omówiliśmy :) ahoj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones