Hannah NewII

6,9
1 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah New

Drewno totalne. Akurat grana przez nią postać wymaga zdecydowanie bardziej przekonującej gry i charakteru a nie tylko ładnej buzi. Bardziej nadawałaby się do roli kurtyzany w przybytku Jacka Rackhama. Nie rozumiem dlaczego obsadzono ją w tak istotnej roli z takim warsztatem.

Nadgnity

Kompletnie się z tym nie zgadzam, uważam że role w Black Sails są dobrze dopasowane do bohaterów, ona również wywiązuje się ze swojego zadania dobrze, może nie rewelacyjnie ale dobrze.

Nadgnity

Popieram jedna z nasłabszych postaci w serialu.

Nadgnity

W 3. sezonie mnie już zaczęła irytować, ale w 4. nie mogę już znieść jej stałej miny w każdej scenie.

Nadgnity

4 sezon, a ona wciąż żyje...

Nadgnity

Jej mina srającej Kotki nie mogę patrzeć na nią - może i ładna ale do bajki o kopciuszku. Zgadzam się z jednym z komentarzy że nadaje się ona raczej do roli kurtyzany - Zdradziła wszystkich dzięki którym istniała i przez nią powiesili Vane
Przez nią straciłam serce do tego serialu

kaska826

W każdej produkcji pojawia się ten gorszy charakter .

kaska826

Nienawiść do pięknych kobiet to typowo kobieca cechą tych mniej urodziwych baha

Tom_Tob

Za to typowo męską cechą u facetów jest mentalność jak u smarkacza. Do bólu płytki i małostkowy, zamiast głową myśli genitaliami. Eleanor z sezonu na sezon staje się najbardziej znienawidzoną postacią w serialu i nie ma w tym nic dziwnego, że na koniec narobiła sobie wrogów. Czego o niej by nie napisać na temat tej bohaterki, będziesz się pluł i obrażał tylko dlatego staje ci na widok aktorki i trzepiesz do niej kapucyna przed komputerem. Żałosne.

Rouge_fw

Ja jestem 30letnim facetem , przyznaje,że jest bardzo ładna, ale jej aktorstwo jest zdecydowanie na bardzo niskim poziomie stosunkowo do reszty ekipy w BS.

Nadgnity

Ta aktorka operuje tylko jedną miną w całym serialu. Chyba poraziło jej pozostałe mięśnie twarzy odpowiadające za inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones