Hans Matheson

6,9
3 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hans Matheson

fajniutki....i nadal kawaler?!:D:D hehehe

villemo_84

Trzeba się za niego wziąć :D
W Neronie fajnie grał.
Jak grał jakieś smutne momenty, to aż chciało się go przytulić :)

NoX_4

No to jedziemy do niego do Szkocji bo stamtąd chyba pochodzi ;)

koa222

Bardzo dobry pomysł!!:)To kiedy chcecie jechać he he;d;d

zakrecona_3

albo poczekajmy - może sam do Polski przyjedzie, żeby nakręcić tu jakiś film. Wiem, wiem...marzenia ;)

koa222

Trzeba mieć marzenia:)Może kiedyś przyjedzie...:)

zakrecona_3

o właśnie Zakrecona. Podoba mi się Twoje podejście do sprawy :D Pozdrawiam

koa222

Jakie my mamy duże odstępy w pisaniu, co kilka miesięcy;p.

zakrecona_3

:D tak, nasza rozmowa jest tu bardzo hm.. rozłożona w czasie. Już po trzech miesiącach dałyśmy sobie odpowiedź ;)

koa222

Teraz za to piszemy co dzień:)Różnica kolosalna.

zakrecona_3

No prawie :) A co do Hansa Mathesona, w jakich filmach Twoim zdaniem zagrał najlepiej ?

koa222

Oglądałam Doktora Żywago i Nerona (nie wiem czy to akurat tytuł filmu). Innych filmów sobie nie przypominam.

koa222

Hmm...najlepiej.Nie wiem czy wszytkie film z jego udziałem oglądałm, ale bardzo podobała mi się jego postać w filmie Doktor Żywago.A tak w ogóle to on zawsze dobrze gra:)Twoim zdanie w jakim filmie zagrał najlepiej?

zakrecona_3

Ciężko powiedzieć. Będę musiała najwyżej obejrzeć jeszcze kilka fimów z jego udziałem i najwyżej później napiszę. Ok ?

NoX_4

Chyba większości podobał się w "Doktorze Żywago", mi także. Bardzo mi się podobała ta rola. Fajnie zagrał też w "Nędznikach" i w "Opowieściach z metra". A tak w ogóle, to ostatanio widziałam na przystanku autobusowym jednego chłopaka, który był do niego łudząco podobny :)

koa222

To musiało być przeżycie,masz szczęście:)

NoX_4

Jak już będziesz po oglądaniu to napisz:)

zakrecona_3

Może to on był? :) Czyżby jednak kręcił jakiś film w Polsce? ;) Ale dosłownie, pierwsza rzecz, która mi przyszła wtedy na myśl to to, że tamten chłopak wygląda dosłownie jak Hans. A czy Wy spotkałyście kiedyś kogoś podobnego do jakiegoś znanego aktora?

koa222

Ja widziałam Płoszajskiego i Krawczyka kiedyś jak wracałam ze szkoły. We Wrocławiu kręcą pierwszą miłość, więc ich widok był uzasadniony.

koa222

Ja nie miałam okazji spotkać nikogo podobnego do jakiegoś znanego aktora, a szkoda.Z chęcią spotkałabym sobowtóra np...Hansa:)

zakrecona_3

Może spotkasz :) Zauważyliście może, że jakoś rzadko nadają w tv filmy z Hansem ? Ja ostatnio oglądałam go chyba w "Doktorze Żywago", a to było dawno temu :(

koa222

Jaka cisza na tym naszym formu...nikt tu już chyba nie zagląda...

zakrecona_3

Hej zakrecona :) Tak, jakoś mało osób tu wchodzi..obejrzałaś może ostatnio jakiś ciekawy film z Hansem? :)

koa222

Niestety w ostatnim czasie nie oglądałam żadnego filmu z Hansem, ale mam zamiar kupić sobie jakiś na dvd :)A Ty oglądałaś jakiś ?

zakrecona_3

Tak, obejrzałam ostatnio "Księgę Diny". Myślałam, że zagra tam główną rolę, niestety zagrał tylko drugoplanową :( Specjalnie dla niego kupiłam ten film :) A czy Ty Zakrecona kupiłaś wreszcie jakiś film na dvd z Hansem?

koa222

Tak, kupiłam Doktora Żywago, ale jeszcze nie oglądałam;)

zakrecona_3

Bardzo ładny film, Keira i Hans zagrali w nim wprost świetnie :) Zakrecona a w jakim filmie pierwszy raz zobaczyłaś Hansa?

koa222

Po długim czasie wreszcie odpisuje:)Chciałam odpisać prędzej, ale ciągle jakieś błędy mi wyskakiwały na naszym forum i mi to uniemożliwiały.Hmmm...po raz pierwszy Hansa zobaczyłam chyba w Neronie:), a Ty w jakim filmie?

koa222

koa222 już nie zaglądasz na nasze forum?:P

zakrecona_3

Ja też nie mogłam wcześniej nic napisać, bo się forum zawieszało. Sory za nieobecność, już jestem :p A ja Hansa obejrzałam po raz pierwszy chyba w "Nędznikach". Zagrał tu młodego rewolucjonistę. Polecam ten film, powstał na podstawie powieści Victora Hugo. A może już go oglądałaś?

koa222

Nie oglądałam, ale skoro tak go polecasz to może obejrze:)

zakrecona_3

Jest dobry. Żywię nadzieję, że niedługo puszczą ten film w tv, dawno go nie było, a chciałabym go znowu bardzo obejrzeć. Obejrzałaś ostatnio jakiś film z Hansem? Ostatnio znalazłam fajne fotki :
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.hansmatheson.org/hansgallery/ha nsincompany.jpg&imgrefurl=http://www.hansmatheson.org/hansgallery/hansgallery.ht ml&usg=__0fPfPKlHdO0bBjuZM_3bkDj_Enc=&h=838&w=600&sz=147&hl=pl&start=17&u

koa222

Niestety nie oglądałam, jakoś tak nie mam czasu.A Ty oglądałaś?Zaraz zobaczę cóż to za ciekawe fotki:)

zakrecona_3

Jaki on jest przystojny :)))jej muszę coś jeszcze napisać, bo mi tego nie doda:P

zakrecona_3

Ostatnio też nic z nim nie oglądałam, niestety. Też nie miałam czasu :)
Sprawdziłam kogo on gra ostatnio - gra lorda w filmie o przygodach "Sherlocka Holmesa" (z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej). Szkoda, że to Hans nie gra głównej roli, chyba lepiej by się nadawał. Zakrecona może znasz jakąś fajną stronę ze zdjęciami Hansa?

koa222

Nie niestety nie mam żadnej strony ze zdjęciami Hansa, ale jak coś będę miała to dam znać:)

zakrecona_3

Zakrecona nie wiem czy zauważyłaś, ale pod tym linkiem, który podałam jest jeszcze więcej zdjęć Hansa, wystarczy wejść do działu "galerie", i będą fotki z filmów, sesje zdjęciowe, tapety na komputer itp.:
http://www.hansmatheson.org/hmgallery.html

A tu mam jeszcze jedną stronkę z ładnymi zdjęciami: http://www.fanpix.net/gallery/hans-matheson-pictures.htm

PS być może zobaczymy go niedługo w serialu "Dynastia Tudorów", bo tam gra :)) (leci w piątki na TVP). Oglądasz może ten serial?

koa222

Zaraz zobacze tez zdjęcia. Oczywiście, że oglądam "Dynastia Tudorów", bo ostatnie gdzieś przeczytałam, że Hans gra w tym filmie, a tak poza tym to też warty obejrzenia serial.Ah i dzięki za te linki!:)

zakrecona_3

ostatniO!<ups>no ciągle za krótki ten mój wpis!

koa222

A wiecie w którym odcinku się pojawił?


Lizzie91

Nie mam pojęcie w którym odcinku<jej ciągle za krótki>

Lizzie91

No tak, poszukałam trochę i znalazłam informację, że występuje dopiero w 2 sezonie...

Lizzie91

To będziemy musiały jeszcze troche poczekać...

koa222

hej ja tez kiedyś spotkałam faceta niesamowicie podobnego do Hansiora normalnie dwie krople wody to było w Szwecji chciałam zagadać ale sobie pomyślałam że jak to nie on to z siebie idiotkę zrobie teraz żałuję bo może to był on

koa222

tak ale mieszka w anglii

villemo_84

Dołączam się do zachwytów:) Hans nie jest jakimś klasycznym przystojniakiem, ale ma w sobie to coś... już ktoś pisał o tym spojrzeniu:) szczerze powiem, że w Tudorach nie podoba mi się jego rola, tj. postać Cranmera. Natomiast polecam film Tess of the D'Urbervilles, Hans gra tam co prawda zły charakter, ale za to w jaki sposób:)

Malta

Szkoda, że Hans będzie dopiero w drugim sezonie "Dynastii Tudorów". Ktoś wie kiedy puszczą ten drugi sezon w tv? Bardzo mi przypadł ten serial do gustu :-) Bardzo mi się podobają wszystkie kostiumy noszone przez aktorów i fabuła samego serialu – intrygi knute przeciwko królowi i jego romanse :-)

Malta zgadzam się, że on ma coś w spojrzeniu :-) Dzięki za polecenie filmu "Tess of the D'Urbervilles". Zamierzam go obejrzeć ze względu na Hansa :-) Można go obejrzeć w każdą niedzielę o godzinie 20.00 na programie "TVN Style".
Nie wiedziałam, że Hans gra tam czarny charakter, trochę szkoda :-( Ale co tam, dla niego obejrzę go w każdej roli :-)

Zakrecona obejrzałaś ostatnio jakiś film z Hansem ;) ? Pisałaś, że chciałaś obejrzeć "Doktora Żywago" ?

koa222

Jak już zobaczysz Tess, to podziel się wrażeniami:)

koa222

Już myślałam,że nigdy nie uda mi się odpisać:P Tak, chciałam obejrzeć "Doktora Żywago" i obejrzała:),już nawet bardzo dawno temu.Film mi się osobiście bardzo podobał, szkoda,że takie smutne zakończenie.A Wam jak się podobał?Jakie filmy z Hansem Waszym zdaniem warto jeszcze obejrzeć?

zakrecona_3

Czy ktoś wie dlaczego w Polsce nie było w kinach Bathory? Podobno tam Matheson gra rewelacyjnie.

inka_g

Serial "Tess of the D'Urbervilles" był świetny :-) Bardzo przekonująco odzwierciedlił tamte czasy. Podobały mi się kostiumy i gra aktorska, nawet Gemma Arterton wywiązała się dobrze ze swojej niełatwej roli, a ma tylko nieco ponad dwadzieścia lat. Co do gry aktorskiej Hansa – wydaje mi się, że to jedna z jego najlepszych ról. Był bardzo przekonujący. Czarny charakter w jego wydaniu przyprawia o gęsią skórkę ;) Ale on zawsze świetnie gra. Na początku zagrał całkiem miłą postać, dopiero z biegiem akcji pokazał jaki był naprawdę, to znaczy miał nieczyste zamiary względem głównej bohaterki – Tess.

Zakrecona_3 – no tak, "Doktor Żywago" ma smutne zakończenie :( Mi osobiście bardzo podobał się ten film, był wzruszający i przejmujący. Długi, ale warto obejrzeć, bo historia miłosna jest bardzo piękna. Czy obejrzałaś ostatnio jakieś nowe filmy z Hansem?

"Jakie filmy z Hansem Waszym zdaniem warto jeszcze obejrzeć?" - na pewno "Nędzników" :-) Idealnie tu pasował, zagrał młodego rewolucjonistę, więc rola była naprawdę pokazowa, i wymagała od niego odegrania silniejszych emocji wzburzonego i odważnego młodzieńca. A czy któraś z Was obejrzała już film "Półmrok"? Jestem bardzo ciekawa czy jest dobry, muszę go kiedyś obejrzeć, po zdjęciach widać, że ma swój klimat.

"Czy ktoś wie dlaczego w Polsce nie było w kinach Bathory? Podobno tam Matheson gra rewelacyjnie." – może polscy dystrybutorzy obawiają się, że nie spotkałby się z wielkim zainteresowaniem? :( (i wolą w tym czasie puścić jakiś amerykański horror, który zapewniłby w ich odczuciu mocniejsze wrażenia :(). Trochę zdyskwalifikowali ten film, nie wyświetlając go w polskich kinach. Może za to puszczą go szybko w telewizji, bo też chciałabym to zobaczyć dla Hansa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones