Harry LloydI

Harry Charles S Lloyd

7,6
7 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harry Lloyd

gra strasznego tyrana w "grze o tron" ale jest strasznie przystojny :) szczególnie w ciemnych
włosach

malinovaa

Bardzo podobała mi się jego postać w "Grze o tron". Miała znacznie bardziej barwny charakter niż Will w "Robin Hoodzie", chociaż Willa też lubiłam... ;)

malinovaa

Czy ja wiem, czy takiego 'strasznego tyrana'? Ja w nim widzę szaleństwo ojca i okrucieństwo większości bohaterów "Gry o Tron". Ale już zdecydowanie wolę jego niż Lannisterów(z wyjątkiem Karła, on jest genialny!) No i król Robert mnie wkurza. A tak, to w sumie Okej ;P Ale i tak wszyscy to wariaci i okrutnicy, że masakra po prostu.

malinovaa

dobrze zagrał, jedna z najlepiej obsadzonych ról

malinovaa

Już w Robin Hoodzie miał momenty, w których pokazywał jak niesamowicie potrafi oddać targające postacią emocje. Wtedy własnie mi się spodobał. Naprawdę grał świetnie. W Doktorze Who dał popis swoich możliwości i oddał pewną złość i obłęd doskonale. Ucieszyłam się, że zagra w GoT. Dzięki niemu naprawdę inaczej spojrzałam na postać książkowa. Poza tym wyglądał fantastycznie. Jakby mi ktoś Viserysa z głowy wyciągnął. Do tego błyszczał na ekranie i chętnie się na niego patrzyło. Potrafił zaciekawić. Jest niesamowicie zdolny, a oddać rolę szaleńca było trudno. Był bardzo naturalny w swoich złościach i obsesjach. Brawa! Aż się szkoda zrobiło, że jego postać tak szybko została przez autora uśmiercona.

malinovaa

zgadzam się w 100%, w ciemnych włosach wygląda duuużo lepiej ;)

malinovaa

A mi się on podoba zarówno w ciemnych jak i jasnych .
Te sceny gdy dostaję ataki szału są świetne . Nie sądzę , czy bym go tak lubiła gdyby nie grał go Harry Lloyd .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones