Hayato Ichihara

6,5
117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayato Ichihara

Hayato jest boski ^^ a filmografia tu niekompletna. Niedawno (chyba w 2005r.) zagrał główną rolę w 12 odcinkowym serialu telewizyjnym "Water Boys 2" (wcześniej był film kinowy Waterboys, w którym nie zagrał ale film jest genialny, polecam). Water Boys 2 to najgenialniejszy serial jaki widziałem ever - mega zabawny, uroczy, inteligentny, wzruszający - cudo do ostatniej klatki filmu, kiedy słyszymy, już zza kadru ostatnie słowa Shijori (chyba tak się pisze jej imię). Serial opowiada o chłopakach, którzy uczęszczając do "sfeminizowanej" szkoły postanawiają założyć klub pływania... synchronicznego :D Jakolwiek by to nie brzmiało, jest to tylko preludium dla wspaniałej i unikatowej galerii postaci, z których prawie żadna nie będzie tą samą osobą pod koniec serii (bohaterowie - czy uczniowie podejmujący w ostatnim roku gimnazjum ważne decyzje życiowe, czy dorośli, którzy mieli przyjemność wejść w drogę waterboysom XD - dorastają emocjonalnie pod wpływem wydażeń!, żadna postać nie jest płaska czy nijaka)... ale się zapędziłem... aha miałem o Hayato. Narazie to najlepszy jego występ (powalający wręcz) jaki widziałem, po równie genialnym "Wszystko o Lily Chou-Chou".

W "Onmyoji 2" (co mnie z początku zaskoczyło zagrał w nim jedną z głównych ról :) Susa, który pojawia się jako (nie)zwyczajny muzyk grający cudowną melodię na biwie...polecam ten magiczny film).

Zagrał też (w 2004r. jakoś) w komedii "Check it out, Yo!" czyli "Chekeraccho" - urocza komedia, w której wraz z 2 kolegami, będąc pod wrażeniem koncertu "na żywo" sławnego w okolicy rapera zakłada zespół hip-hop'owy :D Cieszy występ tej samej dziewczyny, która grała w "Lily Chou-Chou" rolę Yoko Kuno - tej od fortepianu - btw podkładała ona również głos pod Tiffę Lockheart w Final Fantasy: Adven Children - piękny głos ma przynajmniej, bo aktorsko nie wyróżniała się.

Teraz szukam wszędzie ten film "Guuzen nimo Saiaku.." ang. "Worst by chance" (jak ktoś ma go please mail me - dzawardo@interia.pl) gdzie zagrał razem z Miką Nakashimą (znaną "jazz'ującą" j-pop'ową piosenkarkę - ona dla odmiany istnieje naprawdę :D ).

Lada dzień wychodzi "jego" kolejny film "Rainbow Song" - niewiele wynika z japońskiego trailera - poza tym, że będzie to romans/komedia/dramat :D znowu muzyka odgrywa w nim jakąś rolę (urywki gdzie gra na fortepianie ^_^) trailery na youtube można znaleźć. Nie mogę się doczekać :)
: od filia

sapphire_2

w tym roku Hayato zagra również w "Tenshi no Tamago" (Angel's Egg).

http://www.tentama.jp/

sapphire_2

Check it out, Yo! to film z 2006 a nie z 2004 jak podałem wcześniej ;)

Yomigaeri znaczy po angielsku "resurrection".
W pewnym mieście dochodzi do dziwnych przypadków powrotu mieszkańców "z martwych". Z dnia na dzień "zmartwychwstałych" przybywa. Co ma z tym wspólnego pobliski las? Musicie zobaczyć sami. Hayato gra chłopaka, który gnębiony przez uczniów popełnił samobójstwo przez powieszenie lecz mimo to zdążył jeszcze zjawić się na własnym pogrzebie! :D

sapphire_2

Rozpisałeś się :D Szkoda, ze nie dane mi zobaczyć żadnego filmu z nim, chciałem obejrzeć Wszystko o Lily Chou-Chou po polsku, ale taki los 99% filmów z Japonii, że nie mają premiery w Polsce ;/

sapphire_2

również uwielbiam tego aktora, oprócz gry aktorskiej ma cudowny głos. NIe podobają mi się jego utwory (sorry nie ten styl muzyki słucham :P), ale samo brzmienie głosu ^^. Uwielbiam go w Yankee bokou ni kaeru, oczywiście Rookies (!), Rainbow Song i Waltz of her heart. Jak dobrze, że istnieją angielskie sub. ;] Zamierzam oglądnąć Onmyoji 2 po Twoim opisie wygląda zachęcająco.

sapphire_2

"Hayato jest boski" - ojjj, absolutnie popieram autorkę tematu :) A już najbardziej boski jest jego głos. I rola w "Rookies" , jako Aniya po prostu skradł cały show... :D A co do jego muzyki... nie jest wcale taka zła, chociaż też nie przepadam za rapem, hh, itp. xD

sapphire_2

Gdzie oglądałeś te wszystkie filmy??

slodka_czekolada

kupione na yesasia.com wersje HK lub inne, które zawierajsapphir e_2

sapphire_2

edit: zawierajsapphire_2

sapphire_2

wtf: które zawierajsapphire_2

sapphire_2

windows mi ogłupiał: dvd z yesasia.com z angielskimi napisami wersje HK i inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones