Hayley Atwell

Hayley Elizabeth Atwell

7,9
16 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayley Atwell

superasnie grałą.
ona powinna być główną bohaterą zamiast panny knightley.

yoddha

Ciekawa jestem co też Cię tak urzekło w jej grze aktorskiej?! Podejrzewam, że te niesamowite jęki, które Księżna mogła słyszec zza drzwi. Och, cóż za ekspresja...

asianna

heeheheheh !!

ano pewnie tez chociaz tego juz nie pamietam

poprostu keira juz mi sie znudzila a ona jest poprostu swieza i ładna.

użytkownik usunięty
asianna

"Ciekawa jestem co też Cię tak urzekło w jej grze aktorskiej?! Podejrzewam, że te niesamowite jęki, które Księżna mogła słyszec zza drzwi. Och, cóż za ekspresja..."
Piszesz tak, jakby to była jedyna scena, w której Hayley Atwell się pojawia...
Ja też uważam, że grała świetnie, znacznie lepiej od Keiry. W ogóle ma w sobie coś charyzmatycznego, niezależnie od filmu.

asianna

No też prawda jęczeć umie poza tym więcej nic , nawet dialogi sztywno mówiła..

yoddha

Zgadzam sie. Jest superaśna! :D

bassmatt

Jest dobrą aktorką. Ale Keira Knightley zagrała rewelacyjnie : )

yoddha

Jakoś nie zwróciłam szczególnej uwagi na grę aktorską Atwell. Nie jestem też przesadną fanką gry Knightley, ale wypadła zdecydowanie lepiej i zauważalnie. Atwell nie nadawałaby się do roli księżnej choćby ze względu na posturę. Jest cycata, okrągła i nie bije od niej taka szlachetność, klasa jak od Keiry, a tego właśnie wymaga rola Georgiany.

Sophie90

Nie wydaje mi się, żeby w tamtych czasach panowała "moda" na szczupłe, a tym bardziej bardzo szczupłe kształty - raczej przeciwnie. Aczkolwiek fakt, że Keira ma bardziej szlachetną urodę, pasującą do tej roli. Natomiast Atwell bardzo dobrze sprawdziła się w swojej i nic jej zarzucić nie można, jest bardzo ładna i uzdolniona.

miss_obscene

Atwell potrafi używać mimiki, czegoś oprócz wysuwania dolnej szczęki ... :D
Keira może jest i ładna ale ileż można na tym opierać kolejne role ... litości ...

yoddha

Człowieku jakby ona grała księżną to film nie był by tak świetny mi jej gra aktorska się nie podobała a Keira zagrała Georgine bosko wczuła sie w to wszystko jakby naprawdę nią była , film z nią oglądało sie z zainteresowaniem a nie dlatego by dotrwać do końca ..

nicolas39

również uważam że ta aktorka powinna zastąpić Keirę :) jest ładniejsza wg mnie;)

lolek2417

wcale nie. keira zagrała świetnie i jest ładniejsza

Nana-lol

A ja sama nie wiem...Keira jest świetną i piękną aktorką ale Atwell nie ma w sobie takiego manieryzmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones