Haylie Duff

Haylie Katherine Duff

6,2
449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haylie Duff

Hilary jest lepsza i taka jest prawda!!!!!!!!! więc juz zakonczcie!!!1

wiertaraaa

Pfff. Ile będziesz zakładać tych tematów, że Hilary jest lepsza.?
Zresztą nie mam zamiaru zakończyć, bo to publiczne forum. ;]

wiertaraaa

A niby dlaczego bo Ty tak twierdzisz?!, każdy mam swój gust i koniec i tak na marginesie nie zaśmiecaj, forum takimi samymi tematami tematami...

wiertaraaa

hahahahaha bede pisac co mi sie żywnie podoba... Looool jakies dzieci nie bede mi tu mowic co i jak mam robic! moge napisac nawet 623281398701274307292892612932373892017171922097118 razy ze Hilary jest lepsza... bo jest!!!

hah

bez pozdrowien :P

wiertaraaa

Dzieckiem bez wątpienie to jesteś, Ty, fanki Hilary Duff`a, to raczej nastolatki, przynajmniej tak zagorzałe jak Ty wiec nie ma co ukrywać, że pewnie masz -naście lat. Jasne, iż możesz pisać co chcesz w końcu jesteś wolna, mogłaś przynajmniej poprzeć swoją zdanie jakimś argumentami..., chyba, że jesteś wszechwiedząca, czy nie omylną, to zwracam honor....., ale narazie udowodniłaś, że twoje wypowiedzi są na dość niskim poziome...
a Ja, Cię pozdrowię

wiertaraaa

Akurat nie Tobie to doceniać kto lepszy. I bez wątpienia, Ty jesteś tym dzieckiem. No sorry, ale zakładasz to tylko po to, żeby innych obrażać.?
Naprawdę kiepsko o Tobie świadczy, bo to już nie jest forum o Hilary, tylko jakaś kłótnia, którą Ty zaczynasz.

Pozdrawiam. ;]

wiertaraaa

pff nie zakladam tego zeby oibrazac naprawde zalosne.... wiesz co ??? nie jesteś jakaś wyrocznia zeby wyliczac mi tu ile mam lat... bo powiem ci tyle jesli jesteś taka ciekawska mam 21 lkat ??? pasuje....

pozdro

wiertaraaa

wiek, wcale nie świadczy o tym, iż nie jesteś dzieckiem....,

wiertaraaa

hahahahaha, ty 21 lat ?!!
chyba ci się coś pomyliło ... bo po twoich wypowiedziach mozna wywnioskować że jesteś śliiiitaśną 11-stolatką .. żal to z ciebie bałwanku ; pp

wiertaraaa

A ja mam 136489542121 lat. ;]
Zresztą to już się robi nudne.

wiertaraaa

tak jak ty ;));))


pozdrawiam gorąco

wiertaraaa

Megi wypierdal.j z tego forum bo jak czytam twoje odpowiedźi to mis ie żygać chce.Głupia nastka, dziecko onetu i neostrady.Weź sie kurw.a nie udzialaj publicznie bo sie żygać chce

tomeczek174

Ojj tomeczku nie denerwuj sie :P bo ci zylka peknie :D

jednak wole byc dzieckiem magmy :D:D:D niz neoo :D:D:D hmm nie powiedzialabym ze taka glupia nastka :D:D w koncu elitarne liceum :D:D:D


pozdrawiam :) :) :)

wiertaraaa

Szkoła specjalna nie znaczy elitarna, nie powiedzieli ci?

wiertaraaa

Hmm.
Chyba tak jak Ty. ;]
A zresztą nie będę się kłócić, bo to jak ze ścianą. ^^

Audrey__2

mama???


Audrey pisz wyrazniej bo nie rozumiem

wiertaraaa

Na 12 tematów, na tym forum, aż 3 są twoje, z Tobą wszystko w porządku??, nie spadłaś kiedyś na głowe czy coś w tym stylu? Wystaraczy założyć 1 temat i tak ludzie go zauważą..., aha i jakbyś mogła podać jakiś argument, który przemawia za twoją tezą....

wiertaraaa

czytaj wczescniejsze pozsrty to sobie zobaczysz argumenty...

wiertaraaa

Tez sie zgadzam z megi ze hilary jest lepsza!

a co do tomeczek174 to sie opanuj i niewyklinaj mi tu ofiaro dziurawego kondoma

wiertaraaa

oj megi pośmiewisko tylko z siebie robisz :)Hilary Duff zero gry aktorskiej ma bo tylko w filmach chodzi i sie pieści , Haylie Duff gra normalnie i o wiele lepiej Hilary - 1/10 , Haylie 7/10

wiertaraaa

Jeśli była byś prawdziwą fanką Hilary to nie mówiła byś źle na Haylie. Nie tylko dlatego, że jest siostrą Hilary ale dlatego, że(jak już Hilary wielokrotnie powtarzała) Haylie (zaraz po Susan) jest największym autorytetem dla Hil. W jednym z wywiadów nawet się popłakała mówiąc jak bardzo kocha Haylie i jak jest jej bliska! A po za tym powinnaś wiedzieć, że Hilary nie zaczęła by grać i śpiewać, gdyby nie Hay... Moim zdaniem obie są świetne!! I sądzę,że Haylie nie zrobiła tak dużej kariery jak Hilary, bo po prostu nie chciała. No i to tyle co mam do powiedzenia.
Pozdrawiam;D

wiertaraaa

Trudno powiedzieć która jest lepsza bo Haylie często trafia do malo popularnych filmów w których nie bardzo może się wykazać ale jeżeli co do popularność to zdecydowanie Hilary ją ma.

ilona55

Ja wolę Hillary ;)

youhaveamessage

A ja uważam że obie są beznadziejne :P Hilary jest tak cienką aktorką że zawsze gra płaksy ( powinna zmienić imię na Histery) bo tylko do tego się nadaje :P a druga ma taki sam talent więc ... :P

tryginiatram_15

Obie grać średnio umieją, choć ta jest ładniejsza

Pregier

Ja wole Haylie....

wiertaraaa

o co wam tak naprawde chodzi weszłam przypadkiem na to forum i jakas wielka dyskusja kto jest ładniejszy nudzi wam sie czy po prostu zazdrosc was zzera mysle ze sa wazniejsze sprawy pisanie tu : ładniesza jest Hilary nie Haylie kazdy ma inny gust wiec zegnam

wiertaraaa

czuuubki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones