Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
13 988 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

J. K. Rowling pisała, że narcyza to kobieta wielkiej urody i rzeczywiście, Helen była piękna i dystyngowana. Idealna matka Draco Malfoya!

into_the_moonlight

100% racji :)

into_the_moonlight

Zgadzam się. :) Helen bardzo dobrze pasuje do tej roli.

into_the_moonlight

właśnie za tę rolę lubię ją najbardziej ! :) według mnie jako Narcyza Malfoy ukazała się znakomicie :)

into_the_moonlight

A jak dla mnie jej fryzura to pomyłka - mimo że reszta kreacji wypadła w filmie znakomicie. Narcyza była piękną blondynką, dlaczego miała na głowie biało-czarne coś? Przecież w Lucjuszowym blondzie byłoby ej o wiele lepiej.

noquarter98

Dokładnie.

noquarter98

czarny kolor oznaczal jej ród Black co znaczy po ang czarny,a bialy jej przynaleznosc do Malfoy'ów :)

into_the_moonlight

A ja zupełnie inaczej sobie wyobrażałam Narcyzę Malfoy i dla mnie ta aktorka to pomyłka w tej roli o jej charakteryzacji to już nie wspomnę :/

vicki6

Dokładnie to samo pomyślałam, kiedy ją po raz pierwszy zobaczyłam na ekranie. Nie twierdzę, że zagrała źle ale kompletnie mi nie pasowała do tej postaci... Z całej serii, spośród wszystkich aktorów, to chyba ona najbardziej zwróciła moją uwagę, jako ta najmniej mi pasująca.

vicki6

Mi ona kompletnie nie pasowała do tej roli. Pomijam już to czarno-białe coś na Jej głowie, ale tu nawet przefarbowanie na platynę nic by nie dało. Czytając książkę wyobrażałem sobie Narcyzę jako zimną blond piękność po 40tce w stylu Cate Blanchett lub Naomi Watts. A tymczasem Helen to typowa ognista brunetka kompletnie nie pasująca do opisu z książki. Twórcy zresztą również się nie popisali bo spłycili postać Narcyzy i w Księciu Polkrwii ograniczyli Jej rolę do jednej sceny, natomiast w Insygniach robi już bardziej za statystkę. Chociaż to nic w porównaniu z tym jak zbezczeszczono postać Tonks!

into_the_moonlight

Dodam jeszcze, że bardziej pasowałaby mi do roli Andromedy Tonks, matki Nimfadory Tonks i siostrę Narcyzy i Bellatrix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones