Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

Nie uważacie, że taka aktorka jak Helen Mirren powinna być co najmniej w pierwszej 20?!?!

FIlmIsMyLife

W pierwszej 20 ????? raczej w pierwszej 10 a nawet wyżej :P no ale wiesz według większości użytkowników jeśli nie zagrałeś w jakiejś młodzieżowej komedyjce, nie masz 20 lat i wielkiej urody to nie dostaniesz wysokiej oceny :) no ale to nie jest ranking najlepszych aktorek tylko najpopularniejszych.

iwona1996

Napisałam co najmniej w pierwszej 20 ;) I w pełni się z Tobą zgadzam. Denerwuje mnie, że nawet nie znam niektórych aktorek, które są w pierwszej 20 tylko dlatego, że zagrały w młodzieżowej produkcji. Powinni zrobić chyba drugi ranking (prawdziwy) z najlepszymi aktorkami, które zagrały w czymś ambitniejszym niż np.: " Zmierzch".

FIlmIsMyLife

Też tak myślę. Strasznie mnie denerwuje jeśli ocenia się kogoś po wieku.
Najlepszy dowód to profil Meryl Streep, cały czas ktoś wypisuje bzdury, że jest za stara na 2 miejsce, a to już przesada.

iwona1996

Racja. Też śledzę jej profil i piszą tam tylko, że jest już stara i brzydka. Pogadamy jak będziemy w jej wieku. Ciekawe jak będziemy wyglądać?

FIlmIsMyLife

Helen Mirren powinna być w pierwszej 10, a Meryl Streep jest w dobrej kondycji jak i Helen by grać w filmach. A o mało znanych aktorkach w tym wieku co są w/w nie będziemy o nich słyszeć.

kinomaniak162

Cieszmy się, że Helen jest wgl w pierwszej 1oo

FIlmIsMyLife

Niedługo może już nie być w pierwszej 100... Spadła na 81. Jak myślicie, będzie gorzej? Przyłączam się do was - też nie rozumiem, dlaczego jest tak nisko...

qmili

raz już była poza pierwszą 100. mi to najbardziej chce się śmiać z tego, że wyżej do Helen są gwiazdki, które tak naprawdę nie mają żadnych osiągnięć, nie mówiąc już o nagrodach takich jak Oscar, a utrzymują się wysoko tylko dzięki temu, że zagrały w jakimś filmie dla małolat. a warsztat aktorski między nimi, a Helen to jak niebo i ziemia. no ale cóż...

lolcia4

Wiem, że była poza i mam nadzieję, że nie wróci już tam... Wyprzedzają ją nie tylko aktorki z filmów dla małolat, ale także aktorki znane głównie z jakiegoś serialu. Nie chcę im ujmować talentu, ale po jednej roli chyba ciężko kogoś tak wysoko oceniać... W każdym bądź razie ode mnie Helen najpierw dostała 8, a teraz po obejrzeniu większej ilości filmów z nią dostaje 10 :)

FIlmIsMyLife

Nie mam 20 lat i nie wymagam, by grała w infantylnych komedyjkach, ale uważam, ze pierwsza 20-tka zdecydowanie nie jest dla niej. Jest mało charakterystyczna, a w wywiadach często uważa samą siebie za brytyjską Meryl Streep. Rozumiem, że należy być świadomych swojej wielkości jako aktora, ale nie przesadzajmy. Oscar za rolę Królowej był pomyłką jak dla mnie, zdecydowanie zasłużyła na niego w tamtym roku Judi Dench za Notatki o Skandalu.

Wiem, że mnie pewnie zaraz zjecie, ale nie jest moją faworytką. Co więcej - średnia filmów z jej udziałem u mnie to tylko 6,8 pkt, a nie oceniam filmów na podstawie jednej aktorki tylko całego filmu.

Unibet_78

Nikt Cię nie zje (przynajmniej ja). Masz prawo do wlasnego zdania. A średnia. 6,8 to i tak duża :)

Unibet_78

w którym wywiadzie powiedziała, że uważa się za Meryl Streep, bo czytałam wiele i jakoś nigdy na coś takiego się nie natknęłam ? chyba coś sobie nazmyślaliśmy tutaj.

dla ciebie Oscar za 'Królową' to pomyłka, mimo że jest to genialna rola i mało która aktora podołałaby temu, aby tak zagrać Elżbietę II, ale przecież mówi to osoba, która ostatnio najwyżej ze swoich filmów oceniła bajkę (!) 'Asterix i Wikingowie'... o czym my w ogóle dyskutujemy...

i do tego wystawiasz oceny różnym aktorom na podstawie całego filmu, a nie ich gry aktorskiej... więc nie dziwię się, że wystawiłeś takie a nie inne oceny. a nie wiesz, że film i jego scenariusz może być czasami kompletną klapą, i jedynie ratuje go właśnie gra aktorska.. ? może warto pod tym względem zacząć oceniać.

Unibet_78

Wątpie aby powiedziała o sobie "brytyjska Meryl Streep". Kim niby jest ku*wa Meryl Streep aby aktorka klasy Helen Mirren, która Streep zjada na śniadanie, miała się zniżać do poziomu nazywania siebie jej brytyjską wersją. To że ktoś kiedyś nazwał Streep "najwybitniejszą aktorką" i tak już się przyjeło, nie oznacza że Mirren będzie sama się poniżać i porównywać do tej przecenianej aktorki. Napewno ma świadomość swojej wyższości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones