Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren
Anaissa

1. Królowa.
2. Dług
3. Ranczo miłości.

jeszcze w Rzymskiej wiośnie mi się podobała i w Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek.

wemisara

zmiana 3 miejsca z Rancza na The Door

Anaissa

Narazie z tych co widziałem to:
- Królowa !!
- Ostatnia Stacja !
- Gosford Park

Robertul

dodaje role w "Hitchcocku"

Anaissa

Red i Zawód zabójca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anaissa

Królowa

użytkownik usunięty
Anaissa

Może nie najlepsza, ale bardzo urzekła mnie jej rola w filmie Dług. Jak dla mnie była strasznie wiarygodna.

Anaissa

Rola w 'The Last Station' powinna jej przynieść wszelkie nagrody filmowe z tamtego roku. Wyżyny aktorstwa.

kacperpiotrkow2

Jak najbardziej popieram. Moim zdaniem w Ostatniej stacji była genialna i powinna dostać za tą rolę Oscara. Poza tym nie oglądałam chyba żadnego filmu, w którym wypadła źle. Trzyma kobieta poziom...

kacperpiotrkow2

racja, w "The Last Station" była NIESAMOWITA.
oczywiście przegrana z najsłabszą z nominowanych BULLOCK to ABSURD.

Anaissa

Ciężko zdecydować, która rola jest najlepsza. Każda jest inna, inaczej zagrana, w każdej można dostrzec inne emocje i różne obrazy kobiet... Ale uważam, że w 'The Last Station' była bezkonkurencyjna. Szkoda, że Akademia tego nie doceniła i nie przyznała jej Oscara.
Moim zdaniem na uwagę także zasługuje jej rola jako Rachel Singer w 'The Debt''. Ale tak jak już ktoś wcześniej napisał - nie ma filmu, w którym wypadłaby źle. Jest po prostu niesamowita ! :)

lolcia4

"nie ma filmu, w którym wypadłaby źle. Jest po prostu niesamowita !"
Pełna zgoda. Kazda rola Mirren, która widziałem, jest mocnym punktem filmu. W "Królowej", "Hitchcocku" - jest doskonała. Myślę też, ze to, że serial brytyjski z l.90/00 "Prime Suspect" jest tak wciagający, to zasługa własnie Mirren, Przede wszystkim.

Anaissa

Jak dla mnie w trzech filmach była wprost genialna, a mianowicie w: "Królowej", "Ostatniej stacji" i "Hitchcocku", natomiast racją jest, że nawet kiepski film warto zobaczyć, jeśli ona w nim gra, bo każda jej rola jest świetna.

Anaissa

Dla mnie "RED". Mirren w sukni balowej, wojskowych butach i bronią w ręce była niesamowita ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones