Helen Mirren

Helen Lydia Mironoff

8,2
30 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Mirren

dlaczego tak utalentowana aktorka nie jest w Top100??

besia11

Ja mogę ci odpowiedzieć.Ponieważ w Top100 są ulubienice nastolatek.Apoza tym Mirren niema jeszcze 1000-ąca głosów.

fazi00000

No. Dziwne, że tak mało osób ją zna. Ale bywa. :\ Poza tym nie wiem, czy streep jest w top 100 dla tego, że jest ulubienicą nastolatek. Albo Helena Bonham Carter. Nie przesadzał bym tak znowu!

MR_ciachciach

Streep zagrala w hicie ubieglego lata '' Mamma Mia'' za którymi nastolatki szaleją o czym mozna się przekonać wchodząc na strone aktorki lub filmu a Helena w ''Harrym Potterze'' gra juz chyba w 2 częsci , więc masz odp.

Rodder

Bo to najprostrzy sposób tu zapunktować.
Ktoś może dostać 10 nagróg Goyi, ale większe ma szanse na pozytywną ocenę jak zagra mamuśkę/tatuśka głównej bohaterki w kolejnej części jakiegoś muzycznego hitu Disneya dla 12-latków.

Rodder

Helen grała w Harrym Potterze? Pierwsze słysze. xD

użytkownik usunięty
besia11

I dzięki Bogu, że nie ma jej w tym beznadziejnym TOP aktorek Filmwebu! Ona ma tyle talentu w jednym paluszku co Meryl Streep w całym ciele. Jak dla mnie, to Helen Mirren jest boginia aktorstwa. Po prostu FENOMENALNA!

No i właśnie się w nim znalazła :P Teraz tylko czekać aż ktoś założy temat pt. "O jaaa, co ona robi na 1 miejscu, ja jej nie znam, ale żaal!!!" . Posypią się jedyneczki, coś czuję.

A dla Pani Mirren wielki szacunek :)

Nurs

i chyba długo się na nim nie utrzyma... jej śrenia ciągle spada. :( i pewnie za sprawką fanów streep cos czuje.
także kto jeszcze nie oddal glosu na Helen, nich to zrobi!! (mile widziane 10. ;))

lolcia4

Wypraszam sobie, jestem fanką zarówno Meryl, jak i Helen,a większość osób, które znam z forum fanów Meryl, podobnie jak ja, ceni aktorstwo Helen (aczkolwiek zdania odnośnie Oskarów 2006 są podzielone, jak wszędzie ;p ). Mówmy więc o prawdziwych fanach, a nie fanatykach, którzy nie zastanawiają się, kogo oceniają ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones