Helena Bonham Carter

8,7
103 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Nie wiedziałem gdzie to napisać i czy w ogóle to robić ale moim zdaniem ta kobieta idealnie pasuje do Deppa i wpadłem na to zanim obejrzałem jakikolwiek film z ich wspólnym udziałem. Te same kości policzkowe, bladość w wielu filmach i mroczny ale dość wesoły i komiczny urok. Pasują dla mnie jak dwie krople wody, czy ktoś jeszcze miał podobne skojarzenie? :)

W takich filmach jak Mroczne Cienie czy Sweney Todd jest to idealnie ukazane.

Zoh1n

A ja gdzieś czytałam, że Depp jest chrzestnym jej dzieci...

użytkownik usunięty
Comayhem

Aha

Comayhem

Bo jest. Nie wiem, czy ta przyjaźń przetrwała rozpad związku Carter i Burtona (rozstania przyjaciół to delikatne sprawy), ale byli swego czasu zgraną paczką nie tylko na ekranie.

Zoh1n

Ja tak samo :p

Zoh1n

Oni we wszystkich filmach Burtona występują razem. No dobra prawie wszystkich.

oli3215

To miejmy nadzieję, że tych filmów z ich wspólną pracą będzie jeszcze więcej I więcej

Zoh1n

Ja tak samo pomyslałam, naprawdę do siebie pasują i nie tylko my tak myślimy. Obydwoje są w pewien sposób tacy sami, w pewien sposób komiczni i groteskowi, nawet same ich głosy do siebie pasują :D

Zoh1n

Carter jest brzydka jak noc listopadowa, gdzie ona do Deppa....

neela96

Carter jest przepiękna, tak samo jak Deep :) Piękny umysł i piękne ciało.

Woooo

nie jest klasyczną pięknością a on jak widac leci na laski innej urody, patrz Amber Heard

neela96

Nie ma jednego piękna. Nigdy nie było. A ona jest piękna.

Woooo

kwestia gustu :)) dla mnie nie

użytkownik usunięty
Zoh1n

Ja pamiętam, jak kiedyś w wywiadzie Helena nawet żartobliwie wspomniała, że Tim Burton zakochał się w niej, gdyż wygląda dokładnie jak "żeńska wersja Deppa" - i szczerze mówiąc, faktycznie, wyglądają poniekąd jak rodzeństwo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones