Helena Bonham Carter

8,7
103 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter
aioli

Niby czemu ?

Szilunia2000

Szilunia, on chyba myśli że wszystkie role w filmach dał jej Tim.
Jak można byc takim głupim?
Osobiście twierdze że Helena ma duzo filmów, których tim nie wyreżyserował np. Wielkie nadzieje albo seria o Harrym Potterze
Aioli, puknij sie czasem w głowe, albo zastanów sie dwa razy zanim cos powiesz, dobrze?

aioli

Gdyby nie Tim powiadasz?
Śmię wątpić. Helena jest jedną z najlepszych aktorek. Z Timem Burtonem ma zaledwie ile? 6 filmów. A ma na koncie ich 63... I są to świetne filmy jak podziemny krąg, miłość i śmierć w wenecji oraz wiele innych. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale za przeproszeniem gówno wiesz o Helenie ;)
btw. Tim nie jest jej mężem ;)

aioli

Jak łatwo gimbaza reaguje na prowokacje :) A napisałam tak, bo tej całej heleny nie znoszę.

aioli

Tak, bardzo fascynująca i wciągająca wypowiedź, na pewno na kimś zrobi wrażenie. Jadnak że mam pytanie jeżeli jej nie znosisz, to po co oglądasz z nią filmy ? No bo bądźmy szczerzy, musisz skądś wiedzieć że gra u Burtona, mam nadzieję że mi nie napiszesz mi że przeglądałeś/aś filmografię bo to będzie żałosne.

Szilunia2000

Jestem fanem jej talentu, jednak u Burtona jest zazwyczaj nie do przełknięcia. Burton fatalnie ją obsadza. Jedyny film Tima w którym naprawde mnie zschwyciła to Sweeney Todd. Tam jest po prostu fantastyczna, bezkonkurencyjna. Depp wypada przy niej blado a paradoksalnie to on zgarnia nominację do Oscara. Oby tylko Burton nie obsadził jej jako Morticii Addams, wybitnie nie pasuje.

MikeyS

Ja mam inne zdanie na ten temat no ale cóż ...

MikeyS

a ja sie nie zgadzam ! Uważam, że Depp równie jak Helena wypada świetnie wręcz idealnie. Razem tworzą idealną parę. Szkoda, ze mają razem tylko 7 filmów a tylko w jednym grają tak blisko siebie Sweeney Todd. Najlepsza dwójka aktorów w Hollywood !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones