Helena Bonham Carter

8,7
103 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter
tobiasz123

Zgodzę się ;)

tobiasz123

Również się zgadzam. Wszechstronna, niezwykle utalentowana, wspaniała aktorka.

LeiaSkywalker

Nic ująć, tylko dodać :D Helena jest genialna...

tobiasz123

ta jasne - rozumiem że według was to najwybitniejsza kobieta w całej historii kina>?

fox6

nie uwazam tak bo jak dla mnie najwybitniejsza jest Kate Winslet ale jak juz Helena jest na tym pierwszym miejscu, ktora tez ogromnie lubie to na to zasluguje bo jest utalentowana. Ale czy trzeba podziwiac tylko tych co sa najwybitniejsi ?

użytkownik usunięty
fox6

To jest ranking popularności, więc nic dziwnego, że Helena jest pierwsza - jest popularna. Gdyby chodziło o aktorstwo, to dałbym przed nią Meryl, która jednak jest o wiele lepsza. Jednak Helenę oceniam za całokształt, za podejście do zawodu i do siebie.

a ja zupełnie nie rozumiem tej oceny, może jest i niezła, może gra w dobrych filmach, ale dla mnie jest "letnia", ani mnie ziębi, ani grzeje, zero emocji, no może lekko negatywne za nieprzyjemną urodę i negatywne oddziaływanie psychologiczne, ma w sobie coś zimnego i nieprzyjemnego.
jak dla mnie pierwsza setka ok, może nawet pierwsza pięćdziesiątka, ale numer 1?!?!? absolutnie nie! za co????
kilkadziesiąt innych aktorek porywa osobowością, urodą, ale nie ona:(( wiec skąd numer 1, nie rozumiem!

ana_ax

O urodzie to tylko i wyłącznie Twoje zdanie, dlatego dzięki innym znajduje się na miejscu pierwszym.
Nieprzyjemna uroda!? Boże! To jest najpiękniejsza kobieta jaką znam! Ten typ piękna, niekonwencjonalny typ urody, zupełnie inny niż wszystkie takie same twarze z wielkiego ekranu!!!

moon_luna

no to mnie zaskoczyłaś, ze w ogóle można ją uważać za piękną- to znaczy każda kobieta , każdy człowiek ma w sobie jakieś piękno, ale na płaszczyźnie estetyki urody w sensie komercyjnym (bo pierwsze miejsce nie jest odzwierciedleniem"ciekawości" ale popularności) nigdy nie powiedziałabym, ze może być piękna dla rzeszy ludzi

ana_ax

hahaha uwielbiam w sumie w życiu to, że poglądy każdego człowieka różnią się, a nawet mogą być zupełnie odmienne :)
No cóż, moim zdaniem jest to kobieta przepiękna a moim największym marzeniem byłoby rozkochać ją w sobie do szaleństwa!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

........ -.-

ana_ax

W pełni się zgadzam. ZA CO TE TOP1??!! O.o I wcale nie jest tak cholernie popularna jak mówicie (jezeli chodzi o ranking popularnosci), jakbym na sucho usłyszał jej imie i nazwisko, to nawet bym gęby nie skojarzył a tym bardziej filmow w ktorych grala. A wystarczy że usłyszysz "Brad Pitt" i już masz pełen zarys. Ani ona ładna, ani specjalnie wybitna. Top 100 ok, ale nigdy KUR**W*A top 1.

Skillet

To, że TY byś jej nie skojarzył nie jest żadnym wyznacznikiem. Ktoś to wybiega poza tylko Brada i ostatnio popularną Lawrence na pewno będzie wiedział kim jest ta pani. To, że ktoś jest bardziej medialny nie znaczy, że jest lepszy w swoim fachu. Dla ciebie ładna nie jest - dla mnie jest piękna, dla ciebie nie jest wybitna - dla mnie jest i mogę wypracowania na temat jej wybitności pisać.

A tak w ogóle powiedz szczerze - ile filmów z Heleną widziałeś? Bez oszukiwania, nikt cie za to nie ukarze.

uki4539

Fakt o gustach sie nie dyskutuje. Ale TOP 1 to powinno byc cos wiecej niz troche wybitnosci.

"A tak w ogóle powiedz szczerze - ile filmów z Heleną widziałeś?"
Mówisz i masz

obejrzałeś: 8 tytułów średnia ocena: 7,3
masz ulubionych: 1 tytuł

tobiasz123

Wielka rozczochrana fryzura i pełno tapety (najczęściej białej). Dla mnie to taki Johnny Deep w sukience. One też ma sporo filmów w których praktycznie gra jak by taka samą postać.
Wpasowuje się w role ale żeby na pierwsze miejsce to sie dziwię. Samo jej aktorstwo jest dosyć marne. Szczęście ma bo łapie sie do dobrych filmów

tihomax

moim zdanie to czysty przypadek że jest na 1 miejscu. Słaba

mmikolajczyk12

Ktoś ją wciska w role które nie trzeba wkładać wysiłku. Wystarczy wyglądać.

tobiasz123

Też się zgadzam, aczkolwiek ex aequo z Jhonnym Deepem, bo ona to taki Deep w spódnicy :)

tobiasz123

1. Często gra u Burtona, a więc i z Deppem.
2. Harry Potter.
3. Ma szczęście do ról, które może niekoniecznie są wybitne, ale są to role w wielkich filmach.

To moim zdaniem 3 powody, dla których jest tak popularna. Gra w wielkich tytułach, o których wszyscy słyszeli, a więc każdy ją rozpoznaje. Rzadko występuje poza wysokobudżetowymi produkcjami. No i właśnie rzadko trafia w niewypały jak "Terminator: Ocalenie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones