Helena Bonham Carter

8,7
103 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter ma taki specyficzny i ciekawy typ urody, podobnie jak Nicole Kidman (dlatego dla niektórych jest przepiękna a dla innych brzydka, spotykałem wiele opinii na jej temat i prawie nigdy nie była obojętna, tylko piękna albo brzydka)

Oczywiście to tylko moje odczucia więc jeśli uważacie inaczej nie wnerwiajcie sie

Dla mnie Helena jest ładna...

ArusArczes

Dla mnie Helena jest cudowna/tylko proszę nic nie sugerować!;D/. Rzeczywiście jej typ urody jest specyficzny podobnie jak Bjork. Szkoda tylko, że ideałami urody wśród wielu są osóbki pokroju Zaca Efrona. Bez obrazy oczywiście.
Poza tym widzę, że jesteś fanem Bonham Carter. I dobrze;]

użytkownik usunięty
Scarlett_20

Mimo iż nie jest wcale taka ładna to ma w sobie coś co się zapamiętuje...

ArusArczes

Moim zdaniem Helena to przepiękna kobieta i ogromny talent aktorski. Jest rewelacyjna zarówno w adaptacjach Shakespeare'a jak i filmach Burtona :) No i ta niesamowita rola w "Sztuce latania"!

Emily_10

Też jestem zdania że Helena to jedna z najpiękniejszych i najlepszych aktorek , każda jej rola odgrywana jest perfekcyjnie.

Darken

nie jest może klasycznie piękna ale ma coś w sobie,poza tym jak dla mnie to jedna z najlepszych aktorek

użytkownik usunięty
ArusArczes

W całości zgadzam się ze Scarlett - obecnie ideałem piekna jest Zac Efron (ee... że jak? ludzie, halo!), albo ta partnerująca mu w filmie produkcji Disneya (przykro mi, ale naprawdę NIE MAM POJĘCIA co to za film, zaraz sprawdzę i podszkolę się w tej dziedzinie), co jak dla mnie jest trochę dziwne, bo osobiście nie mogę na tego dzieciaka patrzeć. Ale nie krytykuje osób, którym się podoba - do których nalezy moja najlepsza przyjaciołka, ale ona jest typem, dla którego Disney Channel produkuje filmy. Ja uważam, że Helna jest nie tylko wspaniałą aktorką, ale równiez i piękna kobietą. Szczególnie użekła mnie w wywiadzie ze "Sweeney Todd", nie jestem pewna do końca dla kogo, wiem, że rozmawiała z nią jakas szatynka, jak tylko znajdę to podam linka, ale jest na YouTube. W pełni uwielbiam Helenę i dla mnie była, jest i z całą pewnoscią będzie jedną z najpiękniejszych kobiet kina.
P.S. Może jestem dziwna, ale jak dla mnie to Angelina Jolie tez wcale urodą nie grzeszy - nie twierdzę, że jest brzydka, ale mnie się za bardzo nie podoba. To kolejny dowód, że ludzie maja różne gusta, bo dla wielu jest ona pięknoscią.
Pozdrawiam :)

ArusArczes

Zgadzm sie, zgadzm sie, zgadzm sie. Ona jet piękna, bardzo piękna, bardzo bardzo piękna. Kilka osób które znam nie zgadzją sie ze mną ale ja zdania o niej nie zmienie. Jest super aktorką i jest piękna.

niedzwiedz

Taka aktorka rzadko się zdarza. Łączy bowiem w sobie niesamowitą charyzmę i urok, do tego świetnie gra. Nie jest obojętna, jak ktoś napisał. Według mnie jest naprawdę ciekawa. Jej uroda jest niezwykła i przykuła mnie od razu.
Według mnie jedna z najlepszych. A, i stroni od typowych filmów i zachowań. Nie jest na stronach tabloidów. To też cenię.

ArusArczes

Dla mnie Helena jest przepiękna. :) Nicole Kidman z kolei mi się nie podoba.

martuska666

Bjork ma oryginalną urodę? Czy ja wiem? Moim zdaniem wygląda po prostu jak wiele innych azjatek.

martuska666

pani Helena ma typowa anglosaska urode, cos w rodzaju Kate Moss, jest cudowna, kosci policzkowe:D:D:D

bambom

Pomijając fakt, że Helena jest piękna, a Moss to wyjątkowe, zaniedbane straszydło;]

Prawdziwa_Magdalena

Moim zdaniem, Moss jest cudna ! ☺

martuska666

Bjork - Azjatka z Islandii? ciekawe............

martuska666

"Dla mnie Helena jest przepiękna. :) Nicole Kidman z kolei mi się nie podoba".

To jest wręcz jakaś reguła estetyczna: albo Helena albo Nicole, obie naraz nigdy :))

PS: Ja od Heleny ;-)

ArusArczes

A ja sam nie wiem, czasem wydaje mi się szkaradą jakich mało, a innym razem to chodząca piękność. Dziwne...

kRis

moim zdaniem ma świetny typ urody, który wyróżnia ją od tych wszystkich pospolitych lalek Barbie... Tylko pozazdrościć.

Annouche

no zabijcie mnie!! nie lubię jej...:( jej typ urody, hm.. taka chłodna i nieosiągalna...

brethe

ja uwazam ze jest przepiekna. ma bardzo magnetyczne spojrzenie, jej atutem sa oczy, nie mozna od nich oderwac wzroku..

nkukla

Chłodna i nieosiągalna-chyba właśnie to jest tak zniewalające. Nie jest otwarta, nie pokazała jeszcze wszystkiego. Jej stylu nie można podrobić. Oczywiście można to nazwać chłodem. Ja osobiście, nie chciałabym dzielić się ze wszystkimi swoimi problemami. Nieosiągalna-myślę, że tak, bo ciężko spotkać taką drugą, niezwykłą osobę jeśli chodzi o charakter i urodę.
Poza tym w każdym, dosłownie każdym wywiadzie na Youtube można zauważyć, że Helena jest naturalna i radosna.
Bjork ma oryginalną urodę. Chyba nie trzeba tego tłumaczyć..

użytkownik usunięty
Scarlett_20

Angielska róża, ot co ;-)
Mimo, że Angielki zwykle prezentują się wiadomo jak.
A Bjork, wygląda jak typowa, każda inna Islandka - u nas wzbudza sensacje, bo rzeczywiście rzadko w mediach spotyka się osobę z takim typem urody. Tyle, że w jej kraju to nic nadzwyczajnego.

ArusArczes

zgadzam się zarówno z tym, że Helena ma bardzo nietypową urodę i z tym, że jest śliczna :D
chociaż kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w filmie pt. "Merlin", a później w "Hamlecie" to nie myślałam, że jest piękna, tylko właśnie, że ma niezwykła urodę.
dopiero po czasie, oglądając inne filmy z jej udziałem i "przyzwyczajając" się do tej nietypowości stwierdziłam, że ona jest na prawdę ładna. bo jest ;P

kitket555

Zgadzam sie w pełni z poprzednikami. Helena ma nietypowa urodę i jest piękna, już nie wspominając o talencie aktorskim...

ZebowaWrozka

Świetna aktorka i nie wyobrażam jej sobie jako słodką laleczke z Hollywood ( jak np. Cameron Diaz) ona ma swój styl , niepowtarzalną urodęi wyróżnia się i zapamietałam ją od razu.

ArusArczes

A ja żyłem w błędzie. Uważałem, że to przeciętna (oczywiście z wyglądu bo kobieta to na pewno nie przeciętna) chudzina. Ale po małej roli w Big Fish Tima Burtona stwierdziłem dwie rzeczy. To przepiękna kobieta a do tego ten głos....

lupuss

O... głos ma, to trzeba przyznać. Według mnie jest naprawdę ładna. Mimo swojej potężności i prawdziwej kobiecości jest taka cukierkowata. Podoba mi się to, no i ma niezłą figurę. Jako aktorka jest jeszcze lepsza. Bardzo cenie ją za talent.

Eduard_Walker

Jest niezwykła.Ma to coś...co wyróżnia ją.Ona jest wspaniała.

Wschodni_wiatr

Sla mnie Angelina Jolie także nie jest pięknością. Są osoby od niej ładniejsze. Według mnie aktora trzeba oceniać za grę, a nie za urodę. Twarz można podrasować, zmienić, ucharakteryzować. Ja w Helenie właśnie widzę- wspaniałą aktorkę, która potrafi panować nad ciałem, głosem, stworzyć pozór rzeczywistości i do tego nie sprawiać, że patrzymy tylko na jej postać, ale eż i na resztę zespołu aktorskiego. Jej uroda jest charakterystyczna. Ma w sobie coś, co każe ją zapamiętać. I ostatnie- uwielbiam ją za to, że do wszystkiego doszła sama, chociaż mogła poprosić sławnych krewnych o pomoc.

LilyRoseMelody

Dla mnie Penelope Cruz jest okropnie brzydka i nie wiem jak ona może się podobać. Ja lubię takie nietypowe typy urody jak właśnie np Helena, wg mnie jest prześliczna :-D Podoba mi się też bardzo Lady GaGa, Halle Berry, Meryl Streep (jak na swój wiek jest bardzo ładna)i oczywiście boska Uma Thurman, słyszałam, że dla wielu osób Uma jest paskudna, obrzydliwa i wgl, a wg mnie jest piękna :-)) a więc każdy ma swój typ i gust.

baasienkaaa

Jeszcze Christina Ricci, Geena Davis, Kirstie Alley, Michelle Pfeiffer, Teri Hatcher, Whitney Houston, każda z nich jest piękna na swój sposób, ale ja abrdziej patrzę na talent dopiero na drugim miejscu jest uroda :-))
Każdy przyzna, że Tim Burton ładny nie jest bo wygląda jak by wyszedł z psychiatryka, ale za to jaką ma wyobraźnię by stworzyć takie rzeczy jakie stworzył do tej pory, jest niesamowity! :-))

baasienkaaa

im kreacja mroczniejsza tym helena piękniejsza ;)

rzeczywiście jak gra w zwykłych filmach obsadzonych we współczesności to wychodzi jakoś blado, za to w roli np. bellatrix wygląda pięknie i seksownie ;]

ArusArczes

http://1.fwcdn.pl/ph/63/65/36365/193701.1.jpg?l=1272585500000
tutaj bosko wygląda

ArusArczes

Moim zdaniem była w młodości (i z resztą wciąż jest) bardzo piękna i nie ma wcale jekiegoś bardzo specyficznego typu urody. Wręcz przeciwne, jej uroda wydaje mi się byc zgodna z tzw. standardami piękna. Po prostu zawsze miała bardzo ekscentryczny styl, który ja wyróżnia

użytkownik usunięty
rollingstonesid

Ma specyficzny typ ale to ją właśnie wyróżnia od reszty :)

ArusArczes

wiem, że ten komentarz ma 10 lat... ale właśnie o tym samym pomyślałem :D

ArusArczes

To ja też pozwolę sobie na komentarz po latach od założenia wątku.
"Zakochałem się" w Helenie Bonham-Carter od pierwszych filmów, jakie z nią widziałem, "Frankensteina" i "Merlina" (po przemianie, rzecz jasna). Potem przyszły role w Sweeny'm i innych gotyckich filmach. Ten gotycko-romantyczny typ urody potrafi uwieść na wieczność ;-).

A jako postępowa Szympansica była najbardziej uwodzicielską małpą w historii kina! Myślałem, że film będzie kiepski, ale HBC go uratowała.

ArusArczes

dla mnie ładna, ale poza filmami. Bo w filmach wygląda często jak bezdomne i niedomyte czupiradło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones