Henry Czerny

6,8
5 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Czerny
dona.marie

Znajac zycie pewnie jeden z jego dziadkow-pradziadkow wyemigrowal z rejonow europy centralnej lub wschodniej do kanady. Byc moze nawet, z Polski bo choc brzmi polsko, nie koniecznie polskie musi byc. Znalem chlopaka,, ktory mial na nazwisko Hodzki, a jego pradziadek byl Wegrem. PZDR

VegaTron

Ale jednak jest polskie. Przynajmniej wg wikipedii, rodzice Henry'ego są Polakami choć on sam już urodził się w Kanadzie.

VegaTron

co do Hodzkia a pradziadek pradziadka kim był ?

użytkownik usunięty
Baal

Po pierwsze, kiedyś Polska a właściwie Rzeczpospolita wyglądała inaczej, więc charakterystyczne nazwiska przymiotniki można spotkać w wielu krajach sąsiednich+emigracje na różne strony świata. :)

VegaTron

Wg wikipedii rodzice byli Polakami choć nazwisko bardziej czeskie.

Bestia

to byłoby wtedy napisane coś w stylu Černý, tutaj widać,że polskie nazwisko

dona.marie

Amanda Cerny to też pewnie polka

dona.marie

Henry Czerny to mój daleki kuzyn, moja prababcia była Czerny. Nawet na jej drzwiach jest wygrawerowane Czerny. (jakkby co to ona nadal żyje)

matylda_szczudlinska

Wow co za miły zbieg okoliczności że masz w rodzinie sławnego aktora z HW. To twoja prababcia i w tym roku żyje, ile ma lat. Moja zmarła jak miałem 18 lat w wieku 82 lat prawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones