Holland Roden

Holland Marie Roden

8,6
5 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holland Roden
smerfetkaz

Colton Haynes

dusia204

Na prawdę? No nie wydaje mi sie...
A ktos moze wie czy sie spotyka z Maxem Carverem ?

afrodytka19

Poszukaj sobie zdjęć ( http://cdn1.teen.com/wp-content/uploads/2011/10/colton-haynes-and-holland-roden- holding-hands.jpg )
Z Maxem to ona była w serialu...

dusia204

Bo to są najlepsi przyjaciele... Holland wiele razy pisała ze z nim nie jest.
A z Maxem również często się spotykają i był z nią ostatnio na ślubie siostry.
Ty musisz trochę poszukać ;)

afrodytka19

Nie muszę szukać, bo na szczęście nie jestem tak zdesperowana żeby śledzić czyjeś życie ;)
Pozdrawiam

dusia204

Ale nie rozumiem o co ci teraz chodzi? Obraziłam cie jakoś? Jeju zachowujesz sie jak dziecko... Sama obserwujesz, ja prowadzę bloga o teen wolf to muszę obserwować -_-

afrodytka19

Co do pytania to od kilku miesiecy jest z Maxem Carverem. Wystarczy wejść na jej albo jego instagrama.

ewel97

Właśnie nie jestem tego pewna, mogą być tylko przyjaciółmi, bo nie potwierdzili osobiście ze są razem, ale wyglądają na parę :DD

afrodytka19

właśnie.. zbyt często są "widywani" razem, a np. tu instagram. com/ p / o_QcznsEfF/ (oddzielilam spacja, bo by nie weszlo inaczej) Holland tak przytula się do Maxa jakby byli parą :D

ewel97

Bardzo bym chciała żeby byli parą, bo wyglądają słodko razem, ale ja jeszcze pamiętam jak Holland się przyjaźniła z Coltonem, to też byli bardzo blisko razem, a jednak byli tylko przyjaciółmi, może tak też jest w tym przypadku.

afrodytka19

oby nie :D

afrodytka19

Z Coltonem byli parą, nie przyjaciółmi. Później była jeszcze z Ianem Bohen'em (serialowy Peter) a teraz chyba jest z Maxem.

yolo17

Skąd takie informację ze byli parą ? :o

afrodytka19

Po pierwsze: zdjęcia, na większości z nich trzymają się za ręce...raczej przyjaciele tak nie robią.
Po drugie: gdzieś ok. rok temu oglądałam taki filmik gdzie oni coś o tym mówią...próbowałam go znów znaleźć, ale nie mogłam..:/ Na jakieś 90% byli parą.

dusia204

Haynes chyba spotyka sie z Emily Bett Rickards
a Holland Roden jest chyba z Ianem Bohen, zreszta to sa aktorzy nigdy nie wiadomo z kim i jak dlugo sa

smerfetkaz

Według tej strony to spotyka się z Maxem Carverem http ://www.whosdatedwho.com/tpx_312638/holland-roden/

smerfetkaz

byla z coltonem, pozniej z ianem (serialowym peterem) i teraz jest z maxem carverem

tynka33

Z Coltonem nie była. Z Ianem była. A teraz spotyka się z Maxem, tyle w tym temacie ;D

PaulaGlee25

była z Coltonem

smerfetkaz

Jest z Maxem, ogladalam wywiady z teen wolf i się za ręce trzymali wiec..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones