Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Jak myślicie, czy pasowałby do roli Roberta? Według mnie tak. Gdy czytałam tą książkę, to właśnie faceta, o takiej urodzie sobie wyobrażałam. Tom Hanks do filmu nie pasuje, ale Hugh...
No cóż, jak jest waszym zdaniem?

użytkownik usunięty
zuzka_9

Niestety nie oglądałem filmu ale czytałem książkę i uważam że Jackman pasował by do tej roli. Bardzo dobry aktor.

Pozdrawiam!

zuzka_9

A ja słyszałem że to Jackman był jednym z kandydatów do roli. Ale na plan zgłosił się Hanks i producenci uznali ze wolą Hanksa bo on dostał juz dwa oskary. Według mnie niektorzy producenci mają popieprzone w głowach.

zuzka_9

Zgadzam się. Hugh tysiąc razy lepiej pasował by do roli Langdona niż Tom Hanks. faktycznie niektórzy mają nasrane w głowach :|, Hanks pewnie wziął grubą kasę, a nie zagrał rewelacyjnie. Jackman byłby lepszy, wiem że się powtarzam, ale mogę to powtórzyć jeszcze 100 razy i zdania nie zmienię... pozdrawiam wszystkich fanów Hugh Jackmana :)

użytkownik usunięty
zuzka_9

a rzeczywiście. byłby idealny.

zuzka_9

A ja sądzę, że Tom Hanks pasuje bardziej, w zasadzie on pasuje do każdej roli, dzięki przeciętnej fizjonomii. Za to Hugh jest zbyt osiłkowaty do tej roli. A tak nie wobrażałam sobie Roberta.

zuzka_9

Jeszcze raz mu się przyjrzałam, no i muszę przyznać, że myliłam się. Macie rację, pasowałby do tej roli:)

użytkownik usunięty
zuzka_9

czytałem ksiązke, parsknął był smiechem gdyby on został langdonem

Również czytałam książki D.Browna i pierwsza moja reakcja była podobna do Twojej. Może już dobrze nie pamiętam bo ostatnią jego książkę czytałam jakieś 3 lata temu, jednak bohater jego książek Robert Langdon miał około 40 lat, był przystojnym,dobrze umięśnionym, wysokim mężczyzną, a do tego wszystkiego miał czar. Gdybym miała osądzić które z tych cech posiada Tom czy Hugh, to ten drugi wygrywa.

użytkownik usunięty
zuzka_9

z jackmana nie bije inteligencja która cechowała langdona,"piekny umięśniony z fikuśnymi włosami to nie jest HSM, hanks nie jest idealny do tej roli ale lepiej do niej pasuje

Nie każdy ma inteligencję wymalowaną na twarzy:) Ale zauważ, że tacy umięśnieni przystojniacy
nie często wyglądają na super inteligentnych. To taki głupi schemat, jak ślicznotka, to głupia.
Zresztą Langdon był porównany do wyglądu do Harrisona Forda. I znowu komu bliżej do takiego wyglądu?

zuzka_9

Ja Toma Hanksa trawię z trudnością, w "Mam wiadomość" czy "Forrest Gump" to jeszcze jak Cię mogę, ale do poważnych ról on mi nie pasuje, jest taki bezpłciowy i ciapowaty.

zuzka_9

Ja czytałam książkę dość dawno, jeszcze wtedy nie znałam Jackmana, ale moje wyobrażenie o Langdonie było właśnie takie (może nie identyczne, ale dużo bliżej Hugh niż Toma Hanksa).

zuzka_9

a mnie Tom Hanks jak najbardziej pasuje i nie zamieniłabym na nikogo innego.
może dlatego, że najpierw widziałam film,a dopiero później czytałam książkę ;]

afortunadamente

Według mnie Hugh bardzo by pasował. Zresztą on JEST inteligentny, wystarczy tylko bardziej się zainteresować jego poczynaniami, żeby to zauważyć. Problem z Jackmanem - jeśli można tak to nazwać - polega na tym, że się go nie docenia. No bo masz takiego Hugh do roli, bez nagród (na które swoją drogą zasłużył, no ale co poradzić:( ), a tu przychodzi taki Tom Hanks ( 2 Oscary, jak już powiedział poprzednik ) albo inny bardzo znany aktor i chce się ubiegać o tą samą rolę. Większość chyba wybrałaby tego bardziej znanego i już nagradzanego, z nadzieją, że zagra świetnie i uda się dużo zarobić. A szkoda, bo uważam, że Hugh Jackman ma wielki talent. Liczę, że ktoś jeszcze go odkryje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones