Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

To jest aktor, który idealnie nadawałby się do roli Goku, oczywiście najpierw trzeba byłoby nakręcić DBZ, ale już przez inna ekipę i tym razem zrobić to dobrze!

SUB_ZERO_2

Tutaj Zgodzę się z przedmówcą, poza tym w filmie Dragonball Ewolucja dobór aktorów był tragiczny, z wyjątkiem Szatana Serduszko.

SUB_ZERO_2

W 100% zgadzam się z przedmówcami

Amaelamin

jako starszy goku jak najbardziej ^^

SUB_ZERO_2

Jeśli mieliby nakręcić DBZ. To Ja go bardziej widzę w roli Vegety. Świetny aktor i dobrze by zagrał tego wojownika.

Sgt_Pepper

no rzeczywiście, jakby zrobił groźną minę to idealny :D ale jak na Vegete to jest za wysoki..

SUB_ZERO_2

On się nadaje do każdej roli!! :D
Nawet Chi Chi może zagrać mi to pasuje ;)

Tokash

Pomyśl...gdyby on zagrał Goku a film byłby klapą to kogo m.in. by obwiniano? Hugh Jackman'a xD

SUB_ZERO_2

Kompletnie nie pasuje do roli Goku, spojrzałem na niego i od razy przyszedł mi na myśl Vegeta. Do tej roli lepiej by pasował... Ma zbyt groźny wyraz twarzy na Goku xD

SUB_ZERO_2

Nieee, Goku to taki naiwny duży chłopczyk. Ale macie rację, Vegetą by mógł być. :)

Joanna_Maria

Właśnie, że nie z prostej przyczyny...jest po prostu za wysoki:) Od Vegety niższy był tylko Krilan:)

użytkownik usunięty
SUB_ZERO_2

Wolverine też teoretycznie miał ok 1,6 m a mimo to dostał tę rolę

Zgadza się, ale pozostali aktorzy też byli wysocy więc jakoś się to gubiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones