Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Tacy faceci jak on po Ziemi nie chodzą, przynajmniej nie po mojej;) Ja bym go określiła najseksowniejszym mężczyzną całej dekady, ni tylko 2008 roku!!! Pozdrawiam:)

Agawa

dokładnie! :))

jest strasznie przystojnym gościem. niestety, takich facetów się u nas nie spotyka :(

oluskaa

zależy jak pojmujesz 'u nas'... ?
zawsze byłam zdania,ze jesli wiesz gdzie i jak szukać to podobne ciastko znajdziesz ;)

fragola

u mnie, w Sosnowcu i okolicach, na nic tak przystojnego się nie natknęłam :( :D

oluskaa

nie narzekaj xD
moze poszukaj.
a moze kolega na dole ma racje?

oluskaa

No to macie pecha dziewczyny :p Mam "profesora" o podobnej urodzie, może buźki nie ma aż tak ładnej ale na wykładach nie można się skupić :D

PEACE

Agawa

Tacy faceci nie chodzą po Twojej ziemi bo pewnie łazisz ciągle z głową w chmurach wzdychając do zdjęć holiłódzkich lowelasów, albo przesiadujesz ciągle w internecie.

Titus_

hugh to chudzący seks bez wątpienia xD musze coś wykombinowac z tv,aby go zobaczyć na gali Oscarów :D

Kiwi291

miałam na myśli chodzący :] ^^ pomyłka tam na górze

Titus_

Oj, kochany, mnie daleko do chmur, do holi(łódzkich) lowelasów tym bardziej, ponadto nie mam nastu lat by do nich wzdychać, hello!!!, a neta posiada, fakt, ale nie po to by w nim ciągle przesiadywać. Po prostu... na mojej drodze nie spotkałam takiego jak on... w końcu każda kobieta ma swojego "idealnego faceta"(patrz wyżej)..., bo niestety w rzeczywistości ideały nie istnieją...:)

Agawa

Po mojej Ziemi przystojni faceci chodzą, to pewne, tylko jeszcze oni muszą zwrócić uwagę na mnie:P

A Hugh jest.... 4 litery: M R A U :D

Agawa

Aussie, Aussie, Aussie oi, oi oi :)

miss_russ

Agawa zgadzam się z tobą. I popieram stokrotnie. Na mojej ziemi też takich facetów nie ma. Nie dość, że przystojny, męski, seksowny to jeszcze wspaniały mąż i ojciec. Mam nadzieję, że wytrwa wiernie w miłości do swojej żony i nie zostawi jej dla jakiegoś plastikowego pustaka. Bo wtedy przestałabym wierzyć w miłość.

kitek2

Nienawidzę facetów z owłosioną klatą...
...dopóki nie jest to klata Hugh Jackmana. Dzięki tej dzikości jest piekielnie seksowny i przystojny :)

narvanna666

Dzisiaj dopiero miałam możliwość obejrzenia filmu "Australia" z Hugh Jackmanem i teraz już wiem na pewno, czemu został.... najseksowniejszym facetem 2008 roku!!! Gdy go widzę....po prostu brak słów;)))

Agawa

o tak w "Australii" wyglądał bosko..... mi podobał się też w filmie "Źródło" (chodź tam nie paradował tak często bez koszuli ;-}) bardziej mi się podoba w dłuższych włosach

wolvi24

Mnie rozbraja jego usmiech :)))

cudo :)


kitek2

"Mam nadzieję, że wytrwa wiernie w miłości do swojej żony i nie zostawi jej dla jakiegoś plastikowego pustaka. Bo wtedy przestałabym wierzyć w miłość."

To przestań wierzyć w miłość i czym prędzej zacznij wierzyć w przyjaźń, bo to na niej zbudowane zwiążki przetrwają trudne chwile. Miłość przychodzi i odchodzi. Milość jest do dupy.

Titus_

W przyjaźń? Wierny w przyjaźni to może być pies, ale nie człowiek.

kitek2

"W przyjaźń? Wierny w przyjaźni to może być pies, ale nie człowiek."

"Małżeństwa bywają nieszczęśliwe nie z braku miłości, ale z braku przyjaźni." Fryderyk Nietzsche

Agawa

Takiego faceta jak Hugh raczej nie wypuszcza się z łóżka :)

Agawa

on wymiata!!!!!

jak macie jego stare fimy to piszcie :P

karate_girl

Hugh jest boski <3
Nic więcej nie muszę dodawać ;)

Agawa

Cudeńko :D


za krótki <br/>

Agawa

A mnie się on jako mężczyzna jakoś zupełnie nie podoba... :P

Ble987

Bez wątpienia Hugh to jeden z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood.
U mnie osobiście jest na drugim miejscu, ale ogólnie to całkiem całkiem :D

paczek93

ja bym go rownież z łózka nie wypuścuła:) jest niesamowicie przystojny a do tego te zabójczo piekne oczy.. Ciasteczko:D

karolciaaaaa

Dokładnie jest zabójczo powalająco przystojny :)

paczek93

a kto jest na pierwszym? jęśli można wiedzieć ? ;p-p

Agawa

tekst na Oscarach 2009:
I'm Australian. I'm starring in Australian film called 'Australia'. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones