Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Czy tylko ja uważam że w Źródle zagrał REWELACYJNIE?

Nie tylko Ty - ja również uważam, że w tym filmie był FANTASTYCZNY, swoją drogą "Źródło" - ach... cudowny!

tygrysulka

Nagrody to moze dostac bo swoja droga wszystko przed nami do 10 sierpnia chyba o ile sie nie myle ;)a na nagrode to on z pewnooscia zasluguje ^^ http://www.teenchoiceawards.com/index.php

nie tylko ty. Przycmił Rachel Weisz bez dwóch zdań. Krytycy się tego nie spodziewali.

absolutnie popieram :D
uważam że wszędzie jest cudowny, ale tam rzeczywiście zagrał rewelacyjnie

użytkownik usunięty

I ja popieram! Ale nagrodami już dawno przestałem się przejmować. My wiemy swoje.

Bynajmniej ;) Ja również uważam jego kreację za niesamowitą, a sam film jest arcydziełem! Wielka szkoda, że tak niewiele ludzi go naprawdę docenia :(

Finding_Neverland

Niewielu ludzi go docenia, bo niewielu ludzi go zrozumiało. Jak ktoś raz zauroczy się filmami braci Aronofskych to ta miła "infekcja" zostaje na stałe.

atumni

Braci Aronofskych? Nie pomyliłeś z Nolanami?

użytkownik usunięty
Gorgor

Prawda,w tym filmie pokazal caly kunszt aktorski :)

W ogóle wielka szkoda że tak nie wielu o istnieniu tego filmu. Ba niektórzy nawet nie wiedzą o istnieniu Hugh >też byłam w szoku<

użytkownik usunięty
MademoiselleButterfly

Widzę, że trafiłam we właściwe towarzystwo:)
Wspaniale zagrał w Źródle, też się dziwiłam, że nie dostał żadnych nagórd za tę rolę... Ale jak już ktoś powiedział: "My wiemy swoje" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones