Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

Oczywiście bardzo się cieszę że Hugo (jeden z moich ulubionych aktorów) wystąpi w Hobbicie. Ponownie wcieli się w mądrego elfa Elroda. Jednak mimo wszystko jego rola ma znaczącą wadę... Elrond wygląda starzej niż w trylogii! Przynajmniej takie mam odczucia, gdy patrzę na screeny z planu. Jak wiadomo, elfy się nie starzeją albo starzeją się wyjątkowo wolno. Szkoda że u filmowego Elronda, te cechy zostały zastosowane od tyłu... Po "Tron: Dziedzictwo" wiemy że odmłodzenie aktora to nie wielka sztuka. Moim zdaniem powinni się postarać i cofnąć Weavning'a o jakieś dwadzieścia lat...

andrzej_goscicki

być może w zwiastunie jeszcze tych poprawek twarzy nie było. BYć może go jeszcze odmłodzą.
A co do samej postaci Elronda - Tolkien opisywał jego wygląd jako "nie młody, ale także nie stary" do tego opisu Weaving pasuje nieźle :)

andrzej_goscicki

no już bez czepialstwa

Kepke333

Może i się czepiam. Jednakże ponieważ czuję to niego wielką sympatię, zwróciło to moją uwagę ;).

andrzej_goscicki

odmłodzenie aktora jak w tronie byłoby bardzo sztuczne

Kepke333

W Tronie wcale to sztucznie nie wyglądało...

andrzej_goscicki

momentami dość gumowo, myślę że przy elrondzie byłaby to niepotrzebna kosmetyka

Kepke333

Od Trona minęły dwa lata. Na pewno coś w tym kierunku ruszyło ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones