Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

Nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego na jego miejsu w Matrixie. Najbardziej podobało mi się jak mówił: "Mr. Anderson". Zawsze chciało mi się śmiać jak to słyszałam, a co wam się podobało?
Wasza trinity

trinity

dlaczego? trudno znależć, kiedy Trinity odbiera Neo na stacji Otchłani i padają sobie w ramiona i na końcu kiedy Neo ...Jaki jest koniec tej historii?

trinity

Mi tez sie to najbardziej podobalo ;]
Czytasz w moich myslach?
Czy jak?
Niezle byly te walki Smith & Neo suuper ;D
pozdrawiam ;*

trinity

Chocby nie wiem w czym zagral, to gosc zawsze bedzie utozsamiany z agentem SMITHEM :). Gosc jest tak samo kultowy jak Neo. Powinien sobie zmienic nazwisko ;)

Shagohad

No i z Elrondem z WP jak i z filmu V jak Venddetta.

Jazm

Ale ze Smithem najbardziej.

http://quadium.net/random/trippage/elrond.jpg

speiderman

No raczej. Mój tata ostatnio WP oglądał i nagle się odzywa: "O, Agent Smith" :D

trinity

Mnie jeszcze podobała się wypowiedź: "Mr. Anderson! Suprise to see me?"
Ciary po plecach x)

trinity

Hah, patrzę na datę, a autorce tematu odpowiedziano dopiero po pięciu latach ^^

A tak, jako Smith był znakomity, klasyczna postać. Ja również, tak jak ktoś wyżej, oglądając ostatnio Władcę Pierścieni w TV uśmiechałem się widząc go jako elfiego mędrca :D

Pozdrawiam

Mari

No ba. W Matrixach jest tylko jedna postać... :]

Ble987

Agent Smith wiecznie żywy :)

Scharlotte

Agent Smith Bogiem.

trinity

Zgadzam sie, to byla jego najlepsza kwestia. Swietny aktor, w Matrix'e byl rewelacyjny, jego wyraz twarzy w tych okularkach i ta wymowa. Najbardziej podobalo mi sie wypowiedzenie slow z finalowej batelki: "Mr. Anderson, welcome back; we missed you" Powalajacy.

YBi

mnie się podobał bardzo w V jak Vendetta, zresztą jak cały film, a Matrix i Wp to wiadomo - klasyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones