Ian FlemingI

Ian Lancaster Fleming

8,2
1 412 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Ian Fleming

Tak wielki pisarz, a tak mało tematów na forum, tylko dwa? Czy raczej aż dwa? Nie mogę w to uwierzyć... Po prostu ręcę opadają z rozczarowania jak widzę że zakładam dopiero trzeci temat... Możliwości są chyba tylko dwie, albo tak mało ludzi zna Iana Fleminga (w co na pewno nie uwierze) albo ludzie są zbyt leniwi żeby coś napisać, zwyczajne "lubię jego książki" by wyatarczyło. Może i troche przesadzam pisząc to wszystko, ale zwyczajnie nie umiem tego wszystkiego zrozumieć... W sumie jest jeszcze trzecia opcja, a mianowicie ludzie na tej stronie nie mają tu o czym pisać na profilu Iana Fleminga, jakby się kto pytał to cała moja wypowiedź nie ma na celu nikogo obrazić, chciałem tylko napisać że dziwi mnie to że zakładam dopiero trzeci temat. Jeśli mój tekst jest niezgodny z regulaminem tego forum lub ktoś poczuł się obrażony, to z góry przepraszam ktokolwiek to zaraz przeczyta, nie to chciałem powiedzieć w tym oto tekście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones