Ian McElhinney

7,6
3 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McElhinney

Bardzo mnie interesuje czy ta postać pojawi się w zbliżającym się wielkimi krokami III sezonie GoT.

Mumin87

Naprawdę chcesz wiedzieć?

[SPOILER]


Tak, pojawi się.

s3nior

Chcę wiedzieć. Znam fabułę trzeciego sezonu, bo czytałem książkę. Interesuje mnie to, na ile scenariusz będzie odbiegał od książki.

Mumin87

W tym sęk że na dotychczasowych materiałach z trzeciego sezonu (zwiastunach, fotkach z planu itd.) nie było go widać, podobnie zresztą jak Belwasa. Pytanie Mumina jest jak najbardziej uzasadnione, sam się zastanawiam czy nie wytną tych postaci. W drugim sezonie była masa zmian i cięć.

HuntMocy

To, że go nie ma w zwiastunach o niczym nie świadczy. Warto by się przyjrzeć oficjalnej obsadzie III sezonu.

Mumin87

A gdzie takową znajdę? Na IMDb Barristan figuruje tylko w sześciu odcinkach pierwszego sezonu. No chyba, że zmienili aktora do tej roli, zrobili tak z Górą i Lordem Błyskawicą to i Selmy'ego mogli zmienić z takich czy innych powodów.

HuntMocy

Na największym polskim forum dotyczącym "GoT" i całej sagi Martina piszą, że jest wymieniony w obsadzie. Więc wygląda na to, że zobaczymy tego aktora :).

Mumin87

No i dobrze - fajna postać dająca się lubić niezależnie któremu z rodów najbardziej się kibicuje w walce o władzę nad Westeros - szkoda by było jakby nie było go lub gdyby zastąpił go inny aktor.

tc1987

Nie zastąpi go inny aktor.

Mumin87

Aaa - bo znasz już jego plany aktorskie z roku na ok z wyprzedzeniem:)? Już nie mówiąc o tym że wypadki chodzą po ludziach?

Na razie jest tylko pewny 3 tom/3 sezon o ile oczywiście dożyje do końca bo za "Nawałnicę..." dopiero się wezmę wiosną lub latem więc więcej nie wiem.

tc1987

Ok, jednak się pojawił, ale trochę szkoda, że od razu się ujawnił no i nie ma Silnego Belwasa. Coś czuję, że z powodu wycięcia takiej masy postaci w otoczeniu Dany, nie usuną Joraha tj. pewnie Dany pozna prawdę, ale mu wybaczy.

HuntMocy

W serialu musieli go ujawnic, bo widzowie kojarzyli jego twarz z I sezonu. W ksiazce mogli go dlugo ukrywac pod pseudonimem Arstan Białobrody, bo Daenerys go nie znała a i dla czytelnika opis "starzec z brodą" w żaden sposób nie jest naprowadzający :) trochę to było dla mnie spoilerem, bo każdy sezon serialu oglądałem po przeczytaniu danego tomu... ale w książce jeszcze wówczas nie dotarłem do ujawnienia Barristana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones