Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Claudia92 a ja nawet nie wiem kto to jest ten cały Al Pacino ale jak patrze w jakich filmach on grał to haha. Ja w życiu tych filmów nie widziałam i ani w TV ani nigdzie haha

lollipopxD

JAKA TY JESTEŚ BEZNADZIEJNIE GŁUPIA.
Al Pacino jest postacią kultową, tak jak filmy w których grał. Każda osoba, która ma jakąkolwiek wiedzę ogólną powinna znać chociażby OJCA CHRZESTNEGO! I nie wmówisz mi, że w telewizji tego nie grają.
Twoja głupota i ignorancja aż po prostu bolą.

kundzia999

A niby skąd 12 latka ma takie rzeczy wiedzieć? Jej pasją nie są filmy :).

klaudusia761212

Laski, przecież to jest jawna prowokacja.

WhiteDemon

O nie ! Ona mnie sprowokowała ;[ cóż miałam zrobić ;]

WhiteDemon

niekoniecznie. nie każda skrajna głupota to prowokacja :P

kundzia999

Może masz rację;) Ciężko mi uwierzyć że istnieją na świecie aż tacy ignoranci jak pani która temacik założyła.

WhiteDemon

WhiteDemon Chyba jednak są, skoro wypowiadają się na forum. Zgodzę sie z opinia ze Al Pacino jako aktor jest swietny, ba nawet powiem rewelacyjny. Bardzo podobał mi sie w rekrucie, adwokacie diabła itd. Bo w sumie w kazda postac potrafi sie wczuc. Wiec dzieci, ktore twierdza ze go nie znaja, poprostu nie znaja kina. chyba ze my little pony wchodzi w gre :)

puma1775

Ale to najczęściej prowokatorzy;)

WhiteDemon

Miejmy nadzieje, ze tak własnie jest. Bo zal mi sie robi takich osob. ;)

lollipopxD

Boże jak widzę takie wypowiedzi publiczne to chce mi się rzyg.ć ! Al Pacino to jeden z najlepszych aktorów ,a w telewizji leci tyle filmów z Al'em ,że pisząc takie bzdury pokazujesz nam swój jakże niski poziom IQ.

akson9

może to nie głupota tylko zwykła niewiedza..

Pijah

Niewiedza odnośnie czego?

lollipopxD

I tak moja wiara w ludzkość została zachwiana po raz kolejny. Wiecie co, niech już lepiej będzie ten koniec świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones