Ilona Ostrowska

7,2
9 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ilona Ostrowska

Ludzie głosują z sympatii do odgrywanych przez nią postaci, bo aż tak dobrą aktorką to nie jest.

maykell

ja jej daję 6/6 to moja ulubiona aktorka uwielbiam ją za Lucy z Rancza bo to mój ulubiony serial i moja ulubiona postać i lubię jak śpiewa kiedyś ją widziałam w świątecznym wydaniu szansy na sukces gdzie śpiewała oj maluśki maluśki

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Dla mnie Lucy to najsłabsza postać w seria. Nie wiem czemu to ona jest główna bohaterką, a nie wójt.

lubiłam Lucy od 1 do 4 sezonu, ale od 5 zaczęła mnie denerwować, mam nadzieję że scenarzyści zmienią jej postać.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Dużo bardziej wolę wątki z wójtem i z ławeczką.

ja też, jeśli chodzi o te nowe sezony to serial ratuje ławeczka, Stasiek, Michałowa,Solejukowa, Więcławscy..

maykell

Polecam serial "Bez tajemnic", najlepszy dowód na to, że można ją wysoko oceniać na podstawie talentu, a nie tylko sympatii. ;-)

adasiowaaa

Czy to serial o zamachu smoleńskim?

maykell

Ja póki co daję jej 6/10, po Misji Afganistan, a pierwszy raz pomyslałam, że ona nawet nieźle gra, kiedy oglądałam "Ile waży koń trojański?" :) I cholera, nie jest piękna, ale ma w sobie coś takiego, że przyciąga innych, a przynajmniej w "MA".

Redrum

jest piękna i urodę ma ładną i nieźle gra i wolę ją w komediach

kinomanka_13

"jest piękna i urodę ma ładną" Ciekawe czy jest wysoka czy wysokiego wzrostu? :))

kinomanka_13

jest beznadziejna, podobnie jak twój gust

maykell

Ludzie dają wysokie noty za dupkę w gruszkę ;)

klaun.szyderca

Coś musi zadecydować.

maykell

jest koszmarną aktorką - miss drewnianego uśmiechu, taki Rasiak srebrnego ekranu

Pastor1

tak to obejrz sobie Ranczo, albo ile waży koń trojański to zmienisz zdanie.

kinomanka_13

Ranczo - zupełnie nie moja bajka, Trojańskiego widziałem - jedna z gorszych produkcji Machulskiego, między innymi przez w/w panią - no nie trawię kobiety po prostu. Jest taka do bólu nijaka, jak plakat z boysbandem - pozy, sztuczne uśmiechy, brak życia, czegoś co przyciąga - porównaj np. z grą Gruszki albo Kamilli Baar (której też nie lubię - ale aktorką jest o niebo lepszą), albo chyba z najzdolniejszą z "młodej fali" w polskim kinie - Romą Gąsiorowską.

Pastor1

filmy Machulskiego są fajne co się czepiasz najgorszy to jest vabank II czyli riposta , reszta the best.

kinomanka_13

A właśnie ja Vabank uwielbiam - obie części :)

maykell

O co ci chodzi? Przecież ona jest dobrą aktorką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones