Imogen Poots

Imogen Gay Poots

7,6
13 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imogen Poots

Słabe aktorstwo jedyne co ma fajne to akcent !

gonzo84

Nie zgadzam się z pierwszymi dwoma stwierdzeniami

lubieczekolade23

Takie masz prawo!

gonzo84

Owszem :D

gonzo84

To fakt. Tyle, że jak dla mnie to dodatkowo wybitnie odpychająca. Dla mnie oczywiście.

Unibet_78

Oj dokładnie, odpychająca i denerwująca. Męczy mnie w każdym filmie, który z nią oglądałam

gonzo84

Jej urodę reprezentuję może z kilka % wszystkich ludzi zamieszkujących Ziemię i ty nazywasz ją przeciętną ?

lobo_9

kwestia gustu ;)

użytkownik usunięty
lobo_9

I jak żeś to wyliczył?

Nie ja to liczyłem, są od tego odpowiednie instytucje, użyj google i nie zadawaj więcej głupich pytań.

lobo_9

jak Ty swoje życie na google opierasz to powodzenia życzę.

Unibet_78

Ty pewnie prowadzisz własne badania, nie? :D

InuSama

nie, po prostu z nią nie przepadam, jest totalnie przeciętna i psuje mi każdy film w którym gra. Nie muszę kreować swojego gustu przez google.

Unibet_78

Już tłumaczę wszystkim niedorozwojom, że google jest tylko wyszukiwarką internetową. Jak Ty swoje życie opierasz na swoim kaprawym guście to...

lobo_9

to idź do tego swojego google i pokaz te instytucje co ci obliczą kto stanowi jaki procent przeciętności urody idioto Ty.

Wolę mój gust. Przynajmniej własny i nie muszę się posiłkować internetem, żeby wiedzieć, co lubię a co nie.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Odkopuję, ale chciałem zaznaczyć, że internet to tylko środek przekazu. Równie dobrze Twój rozmówca mógł opierać się na książkach, w których opisane zostały owe szacunki. Te same badania, tych samych instytucji (nie wnikam czy są prawdziwe)... Czy w takim przypadku również zostałby tak surowo oceniony? Czy też byłby kimś kogo nie stać na własne zdanie?
Nie plujmy jadem, nie wyzywajmy się od idiotów. Profile internetowe, choć i może przeważnie są anonimowe, to wciąż są wizytówką naszej osobowości.

chu*j tam z litwinami

gonzo84

nie karmić trolla

piękna i utalentowana i tyle w temacie :)

użytkownik usunięty
gonzo84

Zgadzam się wyjątkowo wielkie beztalencie,gdzie ona się pcha z takim beztalenciem

gonzo84

Jak dla mnie wręcz przeciwnie, prawie idealna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones