Inés Efron

8,0
76 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Inés Efron

Przyznam, że chciałbym zobaczyć ją w wielu innych filmach. Mam nadzieję, że wkrótce otrzyma jakąś ciekawą propozycję i sprawdzi się w filmach łatwiejszych dla "przeciętnego" widza bowiem po ocenie filmu "XXY" jasno można stwierdzić, że wielu ludzi go nie zrozumiało, a jest to dzieło wybitne pod każdym względem. Ona zagrała wręcz rewelacyjnie. Mając 22 lata wcieliła się w 15latkę!

Mad_X

Zgadzam się w 100%. Aż nie chce się wierzyć, że osoba z tak niewielkim dorobkiem filmowym potrafi tak doskonale oddać cechy osoby targanej sprzecznościami na poziomie zarówno fizjologii jak i osobowości. Biorąc nawet pod uwagę kwestię castingu i selekcji, rola jaką zagrała jest powalająca, po prostu wspaniała.

Oby na tym jej rozwój nie poprzestał, zbyt duży tu potencjał i talent.

Mad_X

Zgadzam się z wami ! :) Świetnie pasowała do roli alex , a poza tym jest piękna , jeżeli ktoś jeszcze na to nie zwrócił uwagi ;)
Mam nadzieję że się nie zmarnuje i że zagra w jeszcze w jakiś filmach . W końcu po sukcesie jakim okazał się XXY na pewno dostanie wiele propozycji gry i kino stoi przed nią otworem :)

matti_mpster_2

Zgadza się. Wykorzystam okazję by powiedzieć tu, że jestem zawiedziony oceną filmu wg filmwebu, którą zresztą obniżają ludzie mało inteligentni - bo jak inaczej to nazwać. W końcu to film-dzieło i to opinia wielu krytyków filmowych, redaktorów "Newsweeka", "Polityki" itd. Nie pisałem tego na forum samego filmu bowiem dyskusja tam była by za bardzo agresywna, a przekomarzanie się z dziećmi nie ma sensu. Dzieło to zasługuje minimum na mocną ósemkę.

Pozdrawiam

Mad_X

Popieram. Ogladając zapominałam, że to aktorka. O to chodzi chyba w aktorstwie, a niewielu się to udaje.

Mad_X

Niemalże genialna kreacja Alex w "XXY". Zagrała rewelacyjnie, również moim zdaniem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones