Ina Benita

Inna Florow-Bułhak

8,2
649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ina Benita

Z tej racji że od jakiegoś czasu mocno zafascynowałem się osobowością tej niezwykłej aktorki (choć w realnym życiu mogłaby być moją babcią) doszedłem sam do pewnych wniosków...
Ina nie mogła wystąpić na planie filmu "Hanka - oczy czornyje" w 1934 roku ponieważ w tym czasie już dawno była blondynką a na archiwalnych fotosach z filmu widać jak byk że Ina ma jeszcze czarną czuprynę.Zdjęcia do filmu były kręcone w 1932 roku kiedy aktorka pracowała już w Morskim Oku a na planie doszło do małego zamieszania związanego z Teslawskim i Borytą.Być może dlatego film miał premierę dopiero w 1934 roku ale na pewno kręcono go jeszcze przed okresem kiedy Benita poznała Bodo i Wyszyńskiego a co za tym idzie zagrała na przełomie 1932-33 w kultowym "Jego ekscelencja subiekt"

wreathchlors

"w realnym życiu mogłaby być moją babcią"... Jeśli wziąć pod uwagę rozpowszechnioną w innych kulturach reinkarnację i złudzenie czasu, może teraz jest Twoją żoną albo dziewczyną :-)

konradekxyz

Reinkarnacja jest zjawiskiem jak najbardziej możliwym ale to zawsze oznacza zmianę Twojego przeciw materialnego obrazu.Bardziej prawdopodobna jest według mnie ciągła powtarzalność i stałe miejsce w tym projekcie.Neandertalczyk zawsze będzie neandertalczykiem i z naszego punktu widzenia zawsze będzie tam gdzie był.

wreathchlors

Nie słyszałem wersji z neandertalczykiem. Za to w książkach o reinkarnacji mówi się o kole sześciu światów samsary i o wyzwoleniu z niego. Według tego Ina mogłaby żyć w naszych czasach, pewnie inaczej by wyglądała (mogłaby być nawet mężczyzną), ale cechy charakteru pewnie miałaby podobne. Oczywiście rozmawiamy czysto teoretycznie :-)

konradekxyz

Każdy z nas budząc się w kołysce otwiera oczy i zawsze wydaje mu się że robi to pierwszy raz bo fizyczny umysł tego nie ogarnia że wcześniej już coś było.Samoświadomość podróżuje bo różnych wymiarach i nie rozróżnia płci.To prawda że w jednym życiu można być kobietą a w innym mężczyzną ale nie za bardzo wierzę w to że będę drzewem lub wiewiórką bo każdy organizm żywy ma swój oddzielny program.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones