Ioan Gruffudd

7,3
8 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

Czy nie uważacie, że gość jest niesamowicie podobny do Jean- Claude Van Damme'a?
Na zdjęciu zamieszczonym na "filmweb" może nie bardzo, ale kiedy widzi się go "na żywo" oglądając filmy gdzie występuje...
Ma niesamowicie podobne rysy twarzy, uśmiech, miny które robi, itd.

GABRIEL_san

jak sie smieje to widac

GABRIEL_san

Jak dla mnie to nie, Ioan bardziej seksowny i dużo, dużo przystojniejszy. Naprawdę fajny facet.

saike

Nie mówię o tym, czy któryś jest przystojniejszy od drugiego. Zresztą, nie mnie to oceniać, bo jestem facetem.Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś dziewczyną?:] W każdym razie, nie twierdzę, że wyglądają zupełnie tak samo, tylko mają kilka cech wyglądu w których są bardzo podobni. Serio nie zauważyłaś żadnych podobieństw? Ja zobaczyłem to już na pierwszy rzut oka. Chociaż to normalne, że niektórzy będą widzieć podobieństwo, a inni nie. W końcu fora służą dyskusji, prawda? ;]

GABRIEL_san

No może mnie poniosło ;) może rysy twarzy, typ urody podobny ale... Van Damme jakiś taki klocowaty... ;)

ps. he he nie sądzę aby facet tak otwarcie mówił, że inny facet mu się podoba, a zresztą co ja tam o tym wiem ;)

saike

Bo Van Damme jest gościem od bijatyk, więc najczęściej musi być twardy jak klocek :p hehe
I bez skojarzeń proszę;D

GABRIEL_san

Hehe rzeczywiście

GABRIEL_san

totalnie się zgadzam, coś w nich podobnego jest, Ioan i młody Van Damme.

GABRIEL_san

Jak dla mnie to on Jona Bon Joviego przypomina :D przez caly film mialam takie odczucie.

GABRIEL_san

tez to zauwarzyem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones