Isla Fisher

Isla Lang Fisher

7,6
13 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isla Fisher

że grywa tylko w filmach realizowanych i obsadzonych przez aktorów pochodzenia żydowskiego.

tokszok

jeśli to żydówka ja osobiście nie mam nić do żydówek są bardzo ładne natomiast nie mogę tego samego powiedzieć o płci przeciwnej która że tak powiem jest dość szpetna i dziwna

tokszok

Masz z tym jakiś problem?

Czerwona_azalia

Nie. Nie, nie mam. Taka tylko etniczna obserwacja.

tokszok

Właśnie taką armię "neutralnych obserwatorów, którzy >> nie mają nic przeciw<<", czyniących "etniczne obserwacje i upubliczniających wyniki swoich tychże, najbardziej swojego czasu cenił dr Josef Goebbels. Często nawet, niejako wbrew ich intencjom, ale ku ogromnemu zadowoleniu, doświadczali z tego tytułu przywilejów i gratyfikacji. Twoja wypowiedź, to po prostu kolejna cegła w murze na granicy "my-oni"; cóż z tego, że postawiona - jak twierdzisz - nieumyślnie, by nie powiedzieć "BEZmyślnie"? Nie mam nic do "neutralnych, gadatliwych, etnicznych obserwatorów" - to tylko taka MOJA ... "socjologiczna obserwacja"...

Pluto24

Ugryź się w dupę. To tylko taka moja sugestia

tokszok

Mogę spróbować, choć łatwo nie będzie. Nie wiem tylko, w jaki sposób to ćwiczenie może Tobie pomóc. Tymczasem obserwuj dalej takie ciekawe "zjawiska etniczne", Przyjacielu, może kiedyś się przydać...

Pluto24

Próbuj. Lepsze to niż pisać bzdety na fimwebie i porównywać ludzi do nazistów

tokszok

Nie twierdzę, że nim jesteś. Twierdzę, że samo zadanie sobie trudu poczynienia tej obserwacji, jest efektem - mniej lub bardziej świadomie - propagowania przez nich tego typu podziałów. Zresztą, nieważne, szkoda naszego czasu. Zróbmy może tak - ja spróbuję ugryźć się w dupę, Ty przemyśl, czy przypadkiem nie mam trochę racji - czy Twój post nie był pokłosiem jakiejś, pewnie nawet niezarejestrowanej przez Ciebie, ideologicznej manipulacji, od której skrzą się wszelkie fora. Jeśli nie, to najzwyklej w świecie przepraszam. I nie dlatego, że podnosząc temperaturę tej wymiany zdań speszyłeś mnie, czy broń boże wystraszyłeś. Gwarantuję Ci, że ta rozmowa toczona oko w oko najpewniej na samych słowach by się nie skończyła - raczej na "gryzieniu dup", ale robię to, bo faktycznie mogłem Cię urazić, a przecież Cię nie znam... Tymczasem pozdrawiam.

Pluto24

No jak Ci poszło?

tokszok

Z pół metra brakuje, ale jestem uparty ;) A Tobie?

tokszok

właśnie, przestań pisać bzdety na tym forum i zakładać takie niczemu nie służące tematy.

Pluto24

Przeczytaj sobie stary testament a dopiero potem się wypowiadaj o tym kto tu stoi za budową tego muru my-oni. Nie bądź śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones