Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

Obsadzenie jej w Ogniem i Mieczem to chyba była największa pomyłka pana Hoffmana

thanau

na tym zdjęciu rzeczywiście tak wygląda, chociaż Izabela jest według mnie piękną kobietą i potrafi ubrać się z gustem a nie w żadne rótkie bluzeczki gdzie cyce są na wierzchu, poza tym w Ogniem i Mieczem wyglądała skromnie...... Poza tym w sumie szkoda ze woli Szwecję niz polske ale nie dziwie sie jej w koncu wychowała sie tam a nie u nas, i pewnie ze szwecją czuje się bardziej związana, tam ma przyjaciół rodzinę, miejsca które kocha, gdzie chodziła jako mała dziewczynka, tam miała swój dom rodzinny.

thanau

A kto powinien wedłg ciebie zagrać Helenę?

thanau

Mi do roli Heleny pasowała kiedyś Joanna Brodzik. Zresztą podobał mi się jej epizod w "Ogniem i mieczem". Teraz już zrobiła się nieco beznadziejna, po tych kasiach i tomkach, magdach m. itp. :P Ale kiedyś była z niej fajna aktorka, tylko szkoda, że nie została w porę odkryta i obsadzona w głównej roli w jakimś dobrym filmie, takim jak "Ogniem i mieczem". Miała dobre warunki do roli Kurcewiczówny, czarne włosy, wyglądała na rasową Ukrainkę, tak jak to opisał Sienkiewicz. Szkoda, że to Izabella zagrała Helenę, bo gdyby zrobiła to Joanna, to moglibyśmy mieć miła niespodziankę... Bo Iza w roli Heleny była jednak dość miałka. Takie moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones