Jacek Borcuch

7,5
1 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Borcuch
Polianna80s

sorry, ale czy to nie on czasem zostawił żonę dla młodej siksy? ja tam nie marzę o takim facecie.

Polianna80s

zależy jakie kto ma marzenia, ale przed chwilą obejrzałam "Dług"i pomyślałam ,kto to jest, taki przystojny blondyn, a to ten Jacek Borcuch -reżyser "Wszystko co kocham "i i "Nieulotne"-nieźle...nie kojarzyłam go wcześniej, nie wiedziałam ,że grał w filmach i to on był mężem Ostrowskiej..no no zdziwiłam się ;)

Polianna80s

Ten gość wygląda jak menel.

użytkownik usunięty
Niskobudzetowy

Dokładnie. Reżyser też z niego marny.

W jego przypadku "marny" to komplement :-/...

Polianna80s

Z zachowania... ymm, charakteru, systemu wartości? W każdym razie na myśli mam zostawienie żony, pani Ilony - to nie, raczej niekoniecznie, nie chciałabym takiego faceta. Ale trzeba przyznać, że wyglądu mu odmówić nie można. Kilka dni temu napatoczył mi się stary odcinek jakiegoś serialu ('Na dobre i na złe' chyba), a w nim on - i muszę przyznać, że oczu oderwać nie mogłam jak tylko pojawiał się na ekranie, 'pożerał' każdą scenę, choć występował tylko na drugim planie.

Andaira

Z tego co pamiętam, grał tam homoseksualistę na spółkę z Robertem Janowskim:) Zgadzam się jak najbardziej z Wami co do strony moralnej tego pana (bądź jej braku). W tak specyficznym środowisku, jak aktorskie trudno jest znalezc stałych małżonków.Zdarzają się i tacy, czasami.Ryzykuję stwierdzeniem, że pary aktorskie są bardziej narażone na zdrady.Taka już specyfika zawodu.Jednym publika przebacza zdrady, drugim nie. Mnie samej nie podoba sie jego kolejna wybranka. Uważam, że on i Ilona tworzyli zgraną parę.

Polianna80s

W tym odcinku, który oglądałam, siostra mu umarła, nie było nic o jego orientacji, ale to pierwsze odcinki, więc mniejsza, może jeszcze będzie:) (Sama z siebie to już nie pamiętam, mimo że kiedyś już to oglądałam).
Wydaje mi się, że ogólnie środowisko medialne, show-biznesowe jest dość specyficzne i trudne dla tych prawdziwych uczuć.
Nie mnie oceniać zachowanie i wybory pana Jacka, ale wydaje mi się, że popełnił błąd i pewnie jeszcze kiedyś będzie tego żałować. Pani Ilona to piękna, bardzo sympatyczna i z tego co wiem (wiem... może raczej wydaje mi się, że wiem po jej wypowiedziach, tym co się o niej słyszy itd.) inteligentna i dobra kobieta. A Fryczówna? Cóż, wydaje się przynajmniej na razie, że ma trochę pstro w głowie.

Polianna80s

weź mnie nie rozwalaj uhahahahahah uahahahahahahahah uhahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones