Jacek Koman

7,4
14 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Koman

Tak po prostu. Jesteśmy w Polsce zalewani jakąś Rosatti, Muchą i innymi pseudoaktoreczkami, które tak bardzo starają się zrobić karierę w Stanach, a tu proszę! Polak, który może aż tak nie błyszczy na czerwonym dywanie i może nie osiągnął błyskotliwej kariery, ale facet świetnie sobie radzi! Zagrał w kilku ciekawych filmach jak Opór, czy Mourlin (sorry, jak coś przekreciłam), ale uważam, że to i tak więcej niż cała filmografia wszystkich tych aktoreczek próbujących wepchnąć się do Ameryki. I jak zwykle, gdy jakiś Polak robi całkiem niezłą karierę za granicą, to w Polsce nikt go nie zna.
Żałosne...jesteśmy zapychani informacjami o skandalach Dody, a nie umiemy pochwalić się kimś takim.

mamiya

Bardzo słusznie. Zgadzam się w 100 procentach.

Seselia

Zgadzam się. Jest naprawdę dużo lepszy aktorem od Mroczków, Cichopków itp.!

em_mma

A propos Mroczków i Cichopków
Słyszałam w radiu, że władza wyższa planuje zacieśnienie kręgu młodych pseudoaktorów, którzy masowo pojawiają się w tych wszystkich telenowelach. Oznacza to, że mają zamiar podwyższyć poziom seriali, więc na castingach i przesłuchaniach mają być brani pod uwagę jedynie wykształceni aktorzy.
Na taką oto wiadomość natychmiast pojawiły się pełnego oburzenia telefony i w jednym z nich właśnie pewna babcia, z wielkim zapałem w głosie, oznajmiła, że to jest conamniej głupie - bo w takiej sytuacji tak świetni aktorzy jak Cichopek, Mucha i bracia Mroczkowie nie będą mogli występować w telewizji...
:D:D:D

em_mma

bo to jest prawdziwy aktor z krwi kości a nie jakis serialowy celebryta....

em_mma

Przecież to nie są aktorzy te Mroczki i te inne Cichopki

em_mma

Porównywanie kogoś takiego jak Jacek Koman do Mroczków, Cichopków, Much etc. to obraza dla tego pierwszego.

mamiya

Jednak "Oporu" nie na zwałbym ciekawym filmem ale to tylko moje zdanie.

mamiya

muszę się zgodzić.
Aktor naprawdę świetny, stanowczy, dobrze sobie radzi z rolami. Robi to co lubi - dla przyjemności, a nie dla 'czerwonego dywanu' lub brukowców. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mamiya

odwal się od Rosati ! (a najpierw naucz pisać jej nazwisko :P) ona robi swoje i nie lansuje się jak te lale w Polsce, co graja tylko w serialikach... a to, że głupi dystrybutorzy jej osobą próbują reklamować filmy to akurat nie jej wina... a ludzie czytają pudelki i się na dziewczynie wyżywają... polska hołota :/
poza tym się zgadzam :P

pixi222

sorry za jedną literkę, jeśli aż tak oczka zakolało :D Ale mimo literówki dalej uważam, że Rosati jest bardzo bardzo kiepską aktorką.

mamiya

dla mnie jest spoko :P pasuje do ról słodkich idiotek lub wampów... a i tak jest lepsza niż te, co grywają w polskich serialikach...

mamiya

Bardzo to mało powiedziane! Jestem pewny w więcej, niż 100% (i guzik mnie interesuje, czy ktoś się ze mną zgodzi, czy nie), że gdyby nie znane nazwisko i koneksje tatusia to nic by sobą nie osiągnęła (choć i tak de facto tak jest).

mamiya

rosati jest słaba. Poznałem Komana w ghost riderze. Fajnie że zagrał mały epizod w filmie zagranicznym.

P_r_e_d_a_t_o_r

a moulin rouge? tam tez grał i śpiewał na dodatek - rewelacja.

agathen

no powiem ci że nie oglądałem. nie moje klimaty ;)

agathen

moulin rouge? Kapitalnie! Nie dość, że miał fajną rolę to jeszcze ta scena tanga i jego plus Ewana McGregora głos....polecam, zawsze mam ciary oglądając tą jedną scenę! :)

mamiya

Dokładnie, "Moulin Rouge" jest obowiązkowe choćby właśnie ze względu na Komana ;) I zgadzam się, że to wstyd, że lansowane są pseudo-gwiazdki, którym w Stanach nie wyszło, a nic nie mówi się o kimś, kto grał z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem

mamiya

Zastanawia mnie tylko co taki aktor robi w produkcjach typu Kochaj i tańcz albo teraz Ci nieszczęśni lekarze ;/ niezły regres jak dla mnie.

szaga9001

Jak to co?
Zarabia na życie.

szaga9001

Mówił w jakimś wywiadzie, że ciągnie go do Polski i woli grać w "Lekarzach" w Polsce zamiast zostać wielką gwiazdą za granicą.

mamiya

Trochę Cię poniosło. Fakt, facet pojawia się w głośnych, niektórych nawet dobrych, filmach. Ale żeby zaraz robić z niego jakąś gwiazdę i pchać do mediów bo o nim nie mówią? Kilka epizodów w Hollywood to na prawdę powód żeby zacząć lansować kolejną "polską gwiazdę zza oceanu"? Te porównania do Rosati czy, co gorsze jeszcze, do Muchy są bez sensu, więc nawet nie będę tego komentował. Niech media sobie żyją tym czym żyją, nie mam, nie oglądam, nie obchodzi mnie.

bad_dogg

Ciebie też nieco poniosło, mimo wszystko nie nazwałabym ról takich jak ta w "Moulin rouge" epizodami. Ponadto, w przeciwieństwie do innych polskich aktorów usiłujących robić karierę za oceanem, Koman rzeczywiście coś osiągnął. Fakt, nie został wielkim hollywoodzkim gwiazdorem, ale czy zawsze musi o to chodzić?

Btw. chyba jednak nie "nie masz, nie oglądasz", bo wygląda na to, że co najmniej Wojewódzkiego w tej złej polskiej telewizji oglądasz ;)

mamiya

Nie wiedziałam, że słuchając wykonania Roxanne z Moulin rouge słucham Polaka. Najlepsza scena w filmie.

mamiya

http://www.youtube.com/watch?v=8ZgUl8fakRk moja kobita zawsze się tym jarała :]

mamiya

PS
Po co łączyć AKTORA i AKTORKI ? -_- Ustaw go obok mężczyzn lansowanych to wtedy jakiś sens będzie ;)

"jesteśmy zapychani informacjami o skandalach Dody" Jesteśmy ? XD Nikt nie każe nam czytać gazetek i pudelków ;)

mamiya

Z prostej przyczyny - Rosati i inne tego typu rozgwiazdy wpisują się w najpopularniejszy kanon urody, a to dla mediów typu TVN jest ważniejsze niż dobra gra aktorska ;) Pan Koman jest po prostu ich zdaniem za mało urodziwy :P

mamiya

TYlko, ze Mucha nie miala zadnych zapedow na USA

mamiya

Przychylam się! W Kochaj i tańcz tancerz światowiec,w Kołysance listonosz-prosty człowiek ze wsi,w Ratownikach,Lekarzach,Prokuratorze świetny fachowiec w swej dziedzinie zwłaszcza jako Proch REWELACJA.We wszystkich rolach był tak prawdziwy!!!! Lalki jakie wymieniłeś to LALKI,w USA tez ich pełno moze dlatego Rosati taką kariere tam robi! PS Trzeba wspomnieć jeszcze o epizodzie pana Jacka w Ziarnie Prawdy jako ksiądz-nieuk-będąc w kinie w myślach biłem brawo na stojąco!!!

mamiya

Nie można się nie zgodzić.

mamiya

"Australia" z Nicole Kidman i Hugh Jackman'em...

mamiya

Uwielbiam gościa. Byłam dziś na Hejterze...jak dla mnie aktor pierwszoligowy

mamiya

A mnie szlag trafia że swoim dzieciom dał nie Polskie imiona co z niego za Polak.

karpiok23

Żonę ma Australijkę, więc co w tym dziwnego, że takie imiona? Przynajmniej błędów w języku ojczystym nie robi ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones