Jacek Radziński

6,0
327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Radziński
obserwator_4

ten program co za jakąś kase kazali ludziom pajacować? pamietam;P na tvn chyba bylo:D.

Pawuloniasty

Dobry program i dobry prowadzący. Ludzie natomiast głupi ;)

emdzej

Nie było aż tak źle przecież. Konkurencje nie były kontrowersyjne! Głupi to był ten, co się nie zgodził ;)

obserwator_4

Jakby ktoś to wyhaczył gdzieś na necie to proszę o informację, a dokładniej poszukuję odcinka z Katowic. Byłem tam wtedy, ale nie wiedziałem co to za program kręcą, a tvnu nie miałem...

obserwator_4

Pamietam

Goracy

Jasne że pamiętam :D Długo tego szukałam, a przed chwilą zaczęłam przeglądać strony uczestników pierwszej edycji Big Brothera, później "Gulczas, a jak myślisz?", patrzę, kurde, to jego gęba! :D Tylko szkoda że nie ma żadnych fragmentów na YouTube. Pamiętam raz był odcinek jak babki musiały sobie porozcinać nożyczkami kółka na bluzkach, koszulkach w miejscu gdzie były piersi i musiały tak po ulicy paradować. :D Fajny program, fajny :)

obserwator_4

Również pamiętam ten program. Był chyba emitowany w 1999 r. Pamiętam jeden odcinek gdzie zadanie polegało na włożeniu włosów do miodu, a potem do waty :) Szkoda, że w necie go nigdzie nie ma.

krzys133

A jednak znalazłem fragment http://www.sadistic.pl/zwariowana-forsa-xd-vt22228.htm

użytkownik usunięty
krzys133

To właśnie był mój tata, i to nie była wata tylko pióra xd Właśnie szukamy tego filmu i nigdzie ni ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones