Jacek Rozenek w roli odtwórcy głosu Geralta z Rivii jest genialny. Najlepszy z najlepszych. Nie wyobrażam sobie innego głosu dla Białego Wilka. Został stworzony by pożyczyć swój genialny głos Geraltowi <3 Też tak uważacie?
Świetny aktor choć niestety niedoceniany...Znakomicie potrafi dubbingować...Ale choćby w ''Ogniem i mieczem'' powinien dostać jakąś rolę a nie tylko podkładać głos Bohunowi,co jednak zrobił znakomicie:) Aktor z pasją. Generał Fildorf ;)
Miejmy nadzieje, że on użyczy głosu do nowego wiedźmina, bo jak nie to gra straci bardzo dużo jako, że przyzwyczaiłem się do jego fenomenalnego głosu trudno będzie mi się rozstać.
Głos tego aktora, to jeden z najlepszych głosów w polskim dubbingu, należy do według mnie do czołówki polskich dubbingowców. Najbardziej podobał mi się w roli Wiedźmina, Profesora Xaviera z X-men Ewolucja i oczywiście z Młodych Tytanów, gdzie wcielił się w rolę złowrogiego Slade'a. Coś niezwykłego
żeby po wpisaniu w szukajkę Filmwebową "Rozenek" na pierwszym miejscu dostać ten telewizyjny produkt w postaci Rozenek-Majdan, a żeby znaleźć Jacka, to trzeba zacząć wpisywać jeszcze jego imię, bo nie pojawia się nawet w pierwszych 4 wynikach, wśród których mamy dwie osoby nawet bez zdjęcia...
Jacek Rozenek w rolii Geralta z Rivii z "Wiedźmina" to już jest, moim zdaniem ikona na miarę Mikołajczaka i Bezimiennego z "Gothica". I grając w "Wiedźmina" ma się wrażenie, że ten aktor nie gra Geralta, on jest Geraltem.