Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Tak sobie patrzę i okazuje się, że widziałam tylko 3 filmy z Nicholsonem. Kolejne 3 mam zamiar obejrzeć. Powiedzcie, jakie filmy trzeba koniecznie obejrzeć z jego udziałem :)

karolina922

szkoda że nie napisałaś które widziałaś. ja widziałam 12 filmów z nim i uwielbiam tego aktora w szczególności polecam:
- Lepiej być nie może - jak patrze po ocenach moich znajomych to nie widzę bardzo wysokich ocen ale ja kocham ten film i oglądałam go chyba 50 razy.
- Lot nad kukułczym gniazdem - genialny film, aż teraz ciarki mnie przechodzą jak o nim myślę
- Czarownice z Eastwick
- Infiltracja - choć samego Nicholsona jest w nim stosunkowo mało
- Lśnienie
- Zawód: Reporter
- Batman
- Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
Wszystkie są fajne ale pierwsze 4 moje ulubione :)

de_margo

zapomniałaś o kultowym EASY RIDER, świetna muzyka, hipisi i wolność w rozumieniu amerykańskim. Ja akurat cenie sobie Jacka za kwestie wypowiadane przy ognisku. Osobiście miałem przyjemność poznać go bliżej i przyrządzić mu śniadanie w jednej z najbardziej słynnych restauracji w Dublinie.

karolina922

Oprócz wymienionych warto zobaczyć jeszcze Chinatown, Ludzie honoru i jeszcze sporo filmów z jego udziałem.

1992kamil

To podstawa, ale Lepiej późno niż później też niezły

karolina922

Czułe słówka

karolina922

Lepiej późno niż później!

karolina922

"Sklepik z horrorami"!
i
"Pięć łatwych utworów" Bob Rafelsona,
"Ostatnie zadanie" Hala Ashby,
"Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Boba Rafelsona,
"Czerwoni" Warrena Beatty,
"Chwasty" Hectora Babenco,
"Zgaga" Mike'a Nicholsa,
"Telepasja" Jamesa L. Brooksa
"Porozmawiajmy o kobietach" Mike'a Nicholsa,
"Zawód: Reporter" Michalengelo Antonioniego,
"Na granicy" Tony'ego Richardsona.

Wszystkie warte obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones