Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

czas na rozstrzygnięcie sporu... Kto wg. was jest lepszym aktorem - Jack Nicholson czy Anthony Hopkins ? jak dla mnie ten wybór jest bardzo, bardzo trudny... ale chyba jednak Jack. chociaż kocham ich obu ;))

lostmind

Co to za pytanie. Kino ma 100 lat i o miano najlepszego spokojnie może kandydować 20, a nie 2. Sam obecnie nie byłbym w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Kamileki

a spośród tych dwudziestu wybrałam dwóch, w tym samym wieku, i według mnie najciekawszych, i pytam o opinię innych ;))

lostmind

Tyle, że to wg mnie słaby rywal dla Jacka. Z Nicholsonem śmiało może rywalizować max 10 aktorów. Choćby Laurence Olivier czy Pacino są lepszymi rywalami.

Kamileki

jak ci się nie podoba mój temat to sobie załóż własny. pozdrawiam ;))

lostmind

Nigdzie nie pisałem , że mi się nie podoba Twój temat. Nawet odpowiedziałem na Twoje pytanie.

Kamileki

ok. więc o co wgl. tyle krzyku? lista top aktorów jest przecież na filmwebie, a wile osób pisało że Anthony Hopkins nie powinien być na 1. miejscu, więc postanowiłam, że zapytam kto wg. każdego z kinomaniaków jest lepszym aktorem Jack Nicholson czy Anthony Hopkins, wiem że jest wielu innych genialnych aktorów, ale akurat wybrałam sobie tych dwóch.

lostmind

Jack wg mnie lepszy. Mimo to Hopkinsa uwielbiam, głównie za najbardziej wzruszającą kreację jaką kiedykolwiek widziałem- Quasimodo z rewelacyjnego "Dzwonnika z Notre- Dame"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones